Státní fond podpory investic, v působnosti Ministerstva pro místní rozvoj, je instituce s více než dvacetiletou historií, která byla zřízena zákonem č. 211/2000 Sb. v roce 2000 jako Státní fond rozvoje bydlení, a její hlavní činností je podporovat rozvoj bydlení v České republice a zároveň udržitelný rozvoj regionů a cestovního ruchu v souladu s veřejným zájmem.

Pokud se chcete podílet na úkolech Fondu a chcete se stát součástí našeho týmu, aktuálně hledáme na níže uvedenou pozici nového kolegu/kolegyni.

Referent/referentka do odboru komunikace

Co Vás čeká?

  • příprava podkladů pro mediální výstupy a komunikaci s veřejností, podávání informací médiím a veřejnosti;
  • podíl na přípravě tiskových konferencí, interních akcí, speciálních konferencí a seminářů;
  • zpracování a publikování informačních výstupů na webových prezentací SFPI, intranetu a sociálních sítích;
  • zajištění článků pro www.portalobydleni.cz (komunikace s autory, editace dodaných textů, tvorba textů vlastních);
  • redakční úprava interních materiálů SFPI (jazyková korektura, dodržení pravidel jednotného vizuálního stylu).

Co budeme potřebovat od Vás?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (zaměření na PR nebo média výhodou);
  • trestní bezúhonnost;
  • schopnost kreativní a odpovědné práce;
  • samostatnost, spolehlivost, odpovědnost při plnění úkolů;
  • výborné komunikační schopnosti (vč. písemného projevu);
  • organizační a koordinační schopnosti;
  • časovou flexibilitu, odolnost stresovým situacím a vysoké pracovní nasazení;
  • znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) a sociálních médií;
  • znalost grafických programů a programů na úpravu videí výhodou;
  • dobrou znalost AJ, další světový jazyk výhodou;
  • občanskou bezúhonnost, etické chování a vystupování;
  • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič;
  • praxe na obdobné pozici výhodou.

Co Vám nabízíme?

  • plný pracovní úvazek;
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou po jednom roce;
  • místo výkonu práce v centru Prahy s velmi dobrou dopravní dostupností;
  • flexibilní pracovní doba se základní dobou od 9:00 do 14:00;
  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days (indispoziční volno);
  • možnost čerpat dvě napracovaná volna v měsíci;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • příspěvek na stravování v podobě stravenek;
  • další využití benefitů z FKSP dle vyhlášky č. 114/2002 Sb.;
  • firemní vzdělávání v oboru;
  • využívání Multisport karty;
  • nástup ihned nebo dle dohody;
  • prostor pro získávání nových zkušeností.

Pokud máte zájem pracovat pro Státní fond podpory investic, zašlete své strukturované CV a motivační dopis odpovědí na tento inzerát. Budeme se těšit na vaše reakce.

Tým SFPI

Společnost
Státní fond podpory investic
Adresa
Vinohradská 1896/46, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Specialista PR, Referent, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.