ALBA CR spol. s r.o.
Masarykovo náměstí 26
250 83 Škvorec
www.albacr.eu

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Stabilní česká společnost ALBA CR, spol. s r.o s mnohaletou tradicí hledá pro svůj výrobní závod na Praze Východ (Škvorec) vhodného kandidáta na pozici MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Pracovní náplň:

  • spolupráce na přípravě marketingové strategie společnosti na trhu
  • marketingový průzkum (vyhledávání konkurence na internetu)
  • plánování a tvorba marketingové kampaně a s tím spojené propagační materiály
  • spolupráce s agenturami na promočních materiálech a dárkových předmětech (zadání a nákup)
  • koordinace marketingových činností, úzká spolupráce s grafikem
  • marketingová podpora firmy ve smyslu prezentace navenek (webové stránky, aktualizace prezentací, profilů, apod.)
  • tvorba a kompletace nabídek ve spolupráci s obchodním oddělením
  • spolupráce s obchodním oddělením
  • příprava, zajištění a účast na společenských akcích pro klienty
  • práce na PC a administrativní práce spojené s marketingovou činností
  • komunikace s výrobním, logistickým i nákupním oddělením

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (oblast marketingu výhodou, případně ovládání grafických programů výhodou)
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • dobré organizační, řídící a komunikační schopnosti, kreativitu
  • schopnosti dotáhnout projekty do konce
  • znalost MS Office
  • znalost anglického jazyka
  • znalost práce v grafických programech (Photoshop, InDesign)
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • možnost dalšího vzdělání v oblasti grafiky a marketingu
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • příjemný pracovní kolektiv
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • odpovídající finanční ohodnocení + prémie
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost zkráceného úvazku na 6 h denně

Nástup: možný ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila, prosím, zašlete životopis spolu s motivačním dopisem pomocí tlačítka ODPOVĚT.

Adresa
Masarykovo náměstí 26, Škvorec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Grafik, Marketingová strategie, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.