Jsme česká výrobní firma s téměř 200 letou tradicí kovárenství a zároveň s nejmodernějšími výrobními procesy a vysokou mírou automatizace. Máme vlastní výzkum a vývoj, rosteme a neustále se zdokonalujeme. Máme dva závody, v Kamenici u Prahy kováme a obrábíme bezpečnostní podvozkové díly do luxusních automobilů světových značek, a dále se rozšiřujeme do závodu v Bruntálu.

Asistent/ka ředitele ve výrobní společnosti

Jste pečlivá/ý, zodpovědná/ý a umíte si stanovit priority? Jste organizační typ a domluvíte se anglicky? Pro našeho výrobního ředitele hledáme asistenta/tku, který/á dokáže rychle reagovat na změny a nebojí se výzev.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Místo výkonu práce: Kamenice (Praha - východ)

Náplň práce:

  • zajišťování administrativního chodu kanceláře
  • organizace schůzek
  • zpracování podkladů z porad a jednání
  • zařizování služebních cest, letenek, ubytování
  • komunikace se zahraničními partnery
  • překlady cizojazyčné dokumentace
  • kontrola a organizace kalendáře ředitele

Nabízíme:

  • různorodou a zajímavou práci v ryze české společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • jídelnu, kantýnu a bankomat v areálu společnosti
  • moderní prostředí výrobní společnosti
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na dětský tábor
  • firemní akce a soutěže
  • příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

  • znalost Aj na komunikativní úrovni, Nj výhodou
  • zkušenost na obdobné pozici podmínkou
  • schopnost organizace práce
  • komunikativnost
  • znalost Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)

Společnost
Strojmetal Aluminium Forging a.s.
Adresa
Ringhofferova 66, Kamenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Tlumočník/překladatel, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Strojmetal Aluminium Forging, a.s., Lenka Bakošová
702 178 567