Jsme firma, která pomáhá identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál pracovat efektivněji. Korporát s duší rodinné firmy a přátelským prostředím, kde můžete u kávy probrat aktuální dění klidně i s řediteli divizí. Přidejte se k nám a pracujte na inspirativních projektech pro významné zákazníky. Pomozte nám psát příběh úspěšných digitálních transformací a my pomůžeme napsat ten Váš.

Junior DevOps Specialist

Známe to… baví vás informační technologie a chcete se v tomto oboru živit. Ve škole jste se k praxi moc nedostali, ale téměř všude jí požadují. Prostě začarovaný kruh. Pojďte ho s námi zkusit prolomit.

Nejde nám u juniorů o počet let praxe. Co hledáme, je potenciál a chuť na sobě pracovat a dostat se rychle na úroveň, kde budete samostatní a pyšní sami na sebe i na svůj tým. Neříkáme, že to bude lehké a půjde to samo, ale bude to stát za to.

Takže se zamyslete… chcete do toho jít naplno, ukázat co ve vás je a rychle vyrůst?

Koho hledáme:

Juniora do týmu zkušených kolegů, který přinese čerstvý vítr, nadšení a nový pohled. Juniora ať už s praxí nebo bez, který bude na sobě makat a ukáže svému týmu i mentorovi, že stojí za to, aby mu předali vše co znají a umí.

Na praxi netrváme, ale základy mít musíte, aby bylo na čem stavět!

Požadujeme:

Práce v DevOps je hodně komplexní a zasahuje do široké škály technologií. Od administrace operačního systému přes skriptování, znalosti z oblastí sítí, zabezpečení, protokolů, kontejnerů (Docker) ,…

Předpokladem jsou alespoň základy administrace Linuxu a skriptování, povědomí o problematice DevOps a hlavně zájem o tuto oblast IT.

Nabízíme:

Získáte znalosti týkající se provozu IT, sítí, virtualizace, identity, zabezpečení, zotavení po havárii, škálování výkonu, datových platforem a zásad správného řízení.

Postupně se budete podílet na vytváření struktury a návrhu platformy CI/CD s využitím osvědčených postupů DevOps. Naučíte se vytvářet virtualizovaná prostředí, vyvíjet CI/CD pipeline. Pracovat budete s kontejnerovými platformami i s cloud službami.

 • Budete pracovat se zkušenými kolegy a mentory, kteří Vám pomohou zvládnout celou šíři problematiky DevOps. Rádi sdílíme nové nápady a netypická řešení.
 • Nabízíme práci na velkých a často unikátních projektech, kde je živo a stále je tam prostor pro inovace a nové nápady.
 • Zázemí mezinárodní stabilní společnosti na českém trhu od roku 1993.
 • Spolupráce na českých i mezinárodních projektech.
 • Rozvoj dovedností, znalostí.
 • Kariérní rozvoj.

Benefity:

 • 3 Sick day.
 • 5 Ness day a čím déle u nás jsi, tím víc jich máš.
 • 5 týdny dovolené. Nestačí to? Potřebuješ výjimečně delší volno pro cokoliv? Vše se dá domluvit.
 • Příspěvek na Multisport kartu.
 • Mobilní telefon s neomezeným tarifem a 15 GB dat i pro soukromé účely.
 • Partnerské benefity – tyto benefity a slevy můžeš čerpat stále a neomezeně (od sportu, přes kulturu, wellness až po slevu na nové auto).
 • Příspěvek na penzijní připojištění.
 • Stravenkový paušál.
 • Jazykovou výuku.
 • Rozvoj Hard a Soft skills.

Že je to přesně to, co hledáš? Už teď se těšíme na Tvé CV.


Informace o pozici

Společnost
NESS Czech
Adresa
28. října 3348/65, Ostrava – Moravská Ostrava
V parku 2335/20, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, DevOps vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NESS Czech s.r.o., Bianka Nehézová