Senior účetní

Společnost JVS Group patří od roku 2000 mezi největší evropské producenty a promotéry velkolepých výstav (Titanic, Bodies, Tutanchamon, Cosmos Discovery a mnoho dalších ...) koncertů světových hvězd (Kelly Family, Morricone, Hanz Zimmer, Dita von Teese ...) kulturních a vzdělávacích akcích a rodinných divadelních představení a show. JVS Group má v současnosti svoje pobočky na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a v Dubaji, působí tak na trhu s více než 80 miliony potenciálních návštěvníků. Její akce jsou však prezentovány i v mnoha dalších evropských i světových metropolích jako je Řím, Lisabon, Riad, Budapešť, Varšava, Bratislava a další.

Náplň práce:

Evidence a zaúčtování přijatých faktur tuzemských i zahraničních
Vystavování faktur
Účtování bankovních výpisů, pokladen, interních účetních dokladů
Evidence a účtování majetku včetně odpisů a kontroly majetku
Vedení skladové evidence
Vyúčtování cestovních náhrad
Zpracování mzdové agendy
Příprava a kompletace měsíční a roční uzávěrky
Spolupráce s úřady

Požadujeme:

Vzdělání ekonomického směru
Minimálně 2 roky praxe
Znalost problematiky podvojného účetnictví a daňové legislativy
Znalost práce s MS Office (s důrazem na Excel, Premier)
Znalost angličtiny – komunikativní úroveň
ŘP skupiny B výhodou
Pečlivost, zodpovědnost a systematický přístup
Pracovní nasazení, týmového ducha a časovou flexibilitu
Ochotu učit se novým věcem

Nástup:

ihned/ dohodou

Nabízíme:

Přátelskou atmosféru

Odpovídající finanční ohodnocení

Zaměstnání ve stabilní české společnosti

Firemní notebook a mobil

Multisport kartu

Moderní kancelář s terasou blízko stanice metra C

Zajímavou a různorodou pracovní náplň

Účast na námi pořádaných akcích

V případě zájmu o výše uvedenou pozici, nám zašlete Váš životopis s fotografií a s motivačním dopisem.

Společnost
JVS GROUP s.r.o.
Adresa
Lomnického 1742/2a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Fakturant/fakturantka, Mzdový účetní, Účetní, Rozpočtář/kalkulant, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel