Jsme součástí unikátní skupiny zařízení, která pomáhá dětem a dospělým klientům se zdravotním znevýhodněním přiblížit se běžnému způsobu života.

Pracovník/ce v sociálních službách

Co Vás čeká

Budete pracovat se skupinou klientů se zdravotním postižením v terénních, ambulantních a pobytových službách. Klienty budete podporovat v jejich denní činnosti v sociálních službách, budete jim pomáhat organizovat práci, dopomáhat jim s běžnými úkony v domácnosti a snažit se je zapojit do běžného způsobu života.

Nabízíme také možnost uplatnění v chráněné pekárně a kavárně.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Měli byste splňovat kvalifikační požadavky pro práci v sociálních službách - buď pracovník/ce v soc. sl., nebo sociální pracovník/ce či pedagogický pracovník (případně ochotu si kurz dodělat, v čemž vás podpoříme).

Základem je pozitivní vztah k našim uživatelům a vhodná komunikace. Pro tuto pozici je zcela nezbytné, abyste byl/a aktivním řidičem/řidičkou (sk. B) a měl/a základní znalost práce na počítači. Práce je na střídavé směny s noční péčí, víkendy a pohotovosti na telefonu.

Hledáme člověka, který je samostatný, všestranný a může se uplatnit v sociálních službách, sociálně terapeutické dílně i chráněné kavárně.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude, pokud budete moci využít zkušenosti z Vašeho předchozího zaměstnání při práci s klienty, kladný vztah k rukodělným činnostem i obsluhou chráněné kavárny.

Co Vám můžeme nabídnout

Smysluplnou a rozmanitou práci na plný úvazek v příjemném, podporujícím kolektivu. Prostor a možnost pro další vzdělávání a profesní růst, zázemí stabilní neziskové organizace.

Mzdové ohodnocení při nástupu na základě Vašeho vzdělání, praxe a pracovního zařazení mezi 25 000 až 27 000 Kč, odměny, 5 týdnů dovolené.

Možnost nástupu ihned.

Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení.

Další informace o nás najdete na našich webových stránkách www.slunce.info a Facebooku fb.com/slunceinfo. Rozhodnete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete nám, prosím, Váš životopis a uznáte-li to za vhodné, můžete nám poslat i motivační dopis. Reakci z naší strany očekávejte do 14 dnů. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.


Informace o pozici

Společnost
Centrum služeb Slunce všem, o.p.s.
Adresa
Pražská 910, Unhošť
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 27 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum služeb Slunce všem, o.p.s.
Pražská 910, 27351 Unhošť, Česká republika