Společnost MCS plus spol. s r.o. působí v oblastí IT služeb již od roku 1998. Specializujeme se na komplexní služby v oblasti IT , zejména na externí správu počítačových sítí a slaboproudé techniky . Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky, dodávkou komplexních služeb ve výpočetní technice a informačních technologiích.

Elektrotechnik / Elektromontér - slaboproudé instalace

Máte rádi stabilní prostředí v práci a přátelský kolektiv?

Tak se přidejte k nám.

Náplň práce:

  • výstavba a rekonstrukce kompletních slaboproudých instalací vč. servisu
  • instalace a servis antén pro připojení k internetu (práce ve výškách)
  • instalace CCTV, EZS, strukturovaných kabeláží, ozvučení ...
  • řešení technických problémů při každodenním provozu zákazníků

Požadujeme:

  • manuální zručnost, ochotu pracovat a pomáhat
  • elektrotechnické vzdělání SŠ/výuční obor, osvědčení z vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • praxi v oboru a znalosti v elektrotechnice
  • řidičský průkaz sk. B,
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • platové ohodnocení dle pracovního výkonu
  • získávání odborných zkušeností, možnost osobního růstu, školení
  • široký program zaměstnaneckých benefitů

Nástup možný ihned.

Společnost
MCS plus spol. s r.o.
Adresa
Janáčkova 888/4, Hustopeče
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Řemeslné a manuální práce, Telekomunikace, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.