T-CZ má dlouholetou tradicí ve výrobě a vývoji radiolokačních a radiokomunikačních systémů, patří ve svém oboru mezi lídry českého technologického průmyslu a dodává své produkty a služby po celém světě. Zázemí s vlastní strojírenskou a elektro výrobou je zárukou kvality dodávaných výrobků. Díky vývojovému oddělení a flexibilnímu servisnímu týmu poskytuje společnost kompletní balíček služeb zákazníkovi v podobě dodávek na klíč.

T-CZ je součástí holdingu LPP a do svého týmu v Pardubicích hledá SW Vývojáře/vývojářku.

Co vás čeká:

  • Navrhování a projednávání koncepce řešení softwaru.
  • Zpracování logických a strukturálních diagramů softwaru.
  • Vytváření datových a objektových struktur a definování jejich vazeb, včetně integrace se stávajícími systémy.
  • Navrhování databáze.
  • Vytváření analytické dokumentace softwaru nebo dílčích celků.
  • Vytváření uživatelského rozhraní softwaru na základě grafických návrhů a požadavků uživatelů.
  • Optimalizování výkonnosti navrhovaného softwaru a zajišťování bezpečnosti navrhovaného softwaru.
  • Zpracování systémové dokumentace a podkladů pro uživatelskou dokumentaci.
  • Návrh integrace se stávajícími systémy a určování postupu migrace dat.
  • Vyhodnocení bezpečnostních rizik souvisejících s navrhovaným software.
  • Interpretování programového kódu.
  • Návrh databázového schématu.
  • Návrh algoritmu pro řešení konkrétní funkcionality softwaru.
  • Spolupráce s testery při testování. Využívání zpětné vazby z fáze testování.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru.
  • Min. 2 a více let zkušenosti ve vývoji softwaru ideálně ve výrobní, technologické, letecké/železniční společnosti.
  • Znalost angličtiny min. B1.
  • Znalost principů programování, programovací jazyky C/C++, Python, .DB (Postgre).
  • Výhodou znalost síťových technologií Ethernet, TCP/IP, UDP.
  • Uživatelská znalost prostředí LINUX
  • Vztah k technice, flexibilní přístup, organizovaná, strukturovaná osobnost.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zázemí české firmy v perspektivním oboru.
  • Hlavní pracovní poměr s místem výkonu práce Pardubice.
  • Zajímavé projekty v oblasti železničního, leteckého, obranného a strojírenského průmyslu.
  • Zodpovědnou práci a dobré finanční ohodnocení.
  • Přátelský kolektiv s nadšením pro kvalitně odvedenou práci.
  • Benefity: Dovolená 5 týdnů + 3 dny sick day, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, parkování v areálu, atd.

Neváhejte a přidejte se k nám. Těším se na Váš životopis. Jana

Společnost
T - CZ, a.s.
Adresa
Dělnická 475, Pardubice – Pardubičky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Vývojový inženýr, Python vývojář, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.