Staňte se respektovaným odborníkem v realitách, staňte se makléřem RE/MAX!

Co vás čeká

Začnu tím, co Vás určitě nečeká. Nebudeme dělat přijímací pohovor jako podřízený s nadřízeným. Mí makléři jsou mí kolegové, obchodní partneři. Na naší první schůzce Vám vysvětlím, jak funguje realitní trh v Česku a jaké možnosti uplatnění na něm pro úspěšné lidi jsou. Řekneme si něco o naší kanceláři a proč si myslíme, že je již přes 12 let tak úspěšná.

A co Vás čeká v případě, že se pro kariéru v realitách rozhodnete? Určitě hodně práce. Ale také působení v jednom z nejatraktivnějších oborů, a to jak z hlediska výdělku, tak z hlediska rozmanitosti práce. Budete si moci sami řídit svůj čas a dle svých očekávání vyvážit práci s rodinou a koníčky.

Právě v této době se ukazuje, jak stabilní práce realitního makléře je. Mnoho jiných odvětví se potýká s velkými problémy, ale realitní transakce se dějí stále, protože bydlení je základní lidská potřeba. Navíc současné technologie - online schůzky s klienty, virtuální prohlídky nemovitostí a další - nám umožňují pracovat odkudkoli.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Dobrý realitní makléř toho musí hodně znát, ale od toho máme RX Akademii, její kurzy a certifikace, abychom do Vás vše rychle dostali :) V souladu se Zákonem o realitním zprostředkování Vás i připravíme na zkoušku odborné způsobilosti, kterou budete v rámci naší Akademie i absolvovat. Po 2 měsících od nástupu tak budete splňovat veškeré zákonné povinnosti pro vykonávání profese realitního zprostředkování.

V naší kanceláři ještě dostanete navíc 12dílné praktické školení, které Vám ještě víc usnadní vstup do oboru.

Co je ale třeba mít v sobě, to je mít rád obchod, mít rád lidi, zajímat se o jejich problémy a hledat jejich řešení. Určitě pomůže, když budete umět nějaký světový jazyk.

Co vám můžeme nabídnout

RE/MAX Horizont je dlouhodobě mezi TOP5 kancelářemi RE/MAX v Česku a hned 7 našich makléřů již získalo nejvyšší ocenění Hall of Fame. V Česku nastavuje RE/MAX standardy realitního podnikání již od roku 2005 a věříme, že pro start realitní kariéry není v tuto chvíli v Česku lepší místo.

Nováčkům navíc pomáháme předáváním kontaktů na prodávající a pronajímatele, aby se co nejrychleji v novém oboru rozjeli.

Naše kancelář sídli v úplně nových prostorách v Horních Počernicích, kde je připraveno veškeré zázemí pro schůzky s klienty a Vaši práci. Ale technologicky je dnes možné s námi spolupracovat i bez nutnosti dojíždění do kanceláře.


Informace o pozici

Společnost
Horizont Real, s.r.o.
Adresa
Náchodská 778/49, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.


RE/MAX Horizont, Štěpán Gjurič