Specialistku/specialistu e-shopu si představujeme jako aktivního a energického člověka se zájmem o oblast módy, kosmetiky a online nakupování. Hledáme člena týmu, který bude umět úkoly nejen přijímat, ale bude si umět práci i sám hledat a organizovat. Bude se chtít ve svém oboru rozvíjet a nebude mu chybět motivace posouvat se s námi kupředu.

Jaké úkoly vás na této pozici čekají?

Pracovní náplň této pozice stojí na třech základních úkolech:

  • Listování nových produktů do skladového systému a e-shopu – každému zboží je třeba dát správný název, vytvořit k němu odpovídají popis, zařadit jej do příslušné kategorie a upravit produktové fotografie. K některým kosmetickým výrobkům potom občas potřebujeme i návod k použití.
  • Kompletní odbavování e-shopových objednávek a vratek a související zákaznický servis – balení a odesílání balíčků zákazníkům a také rozbalování a kontrolování všeho, co se nám vrátí zpět. Bude potřeba zodpovídat zákaznické dotazy k objednávkám a řešit reklamace.
  • Péče o obsahovou stránku e-shopu – pravidelná správa a kontrola produktového katalogu, aktualizace informací, úprava fotografií, péče o vizuální stránku apod.

Kromě toho náplň práce dále obsahuje:

  • Práci s interním administračním systémem pro e-shop, pokladním a skladovým systémem WinShop a systémem Zásilkovna.
  • Úzkou spolupráci s prodejním týmem.
  • Dohled nad skladovou zásobou obalových materiálů.
  • Občasnou komunikaci s dodavateli.
  • Související činnosti a úkoly, které se v průběhu objeví.
  • V případě šikovnosti si můžete sáhnout i na drobné grafické práce, budete mít prostor pro své nápady a rozvoj týkající se e-shopu nebo interních procesů.

Jaké vlastnosti a zkušenosti na tuto pozici hledáme?

  • Zkušenosti ne obdobní pozici nebo z prostředí e-shopu.
  • Aktivní přístup a chuť do práce.
  • Schopnost stanovit si priority a zorganizovat si pracovní den, samostatnost.
  • Pečlivost a smysl pro detail.
  • Český jazyk a psaný projev na výborné úrovni.
  • Angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni.
  • Pokročilou znalost práce s MS Office.
  • Středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Zájem o oblast módy a kosmetiky.
  • Znalost alespoň základních funkcí libovolného grafického programu velkou výhodou.

Co vám můžeme nabídnout my?

  • Zajímavou a perspektivní práci s prostorem pro seberealizaci a vlastní nápady.
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s kancelářemi v centru Prahy na stanici metra Můstek.
  • Malý kolektiv a přátelskou atmosféru.
  • Zaměstnanecké slevy a benefity.
  • Mzdu, kterou můžete také ovlivnit svým pracovním nasazením.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Volné víkendy a státní svátky.
  • Kariérní růst.
  • Nástup ihned nebo dle dohody.

Společnost
MESTRA HOUSE, s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 831/21, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Obchodní asistent, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MESTRA HOUSE, s.r.o., Lenka Vojtová