Společnost DLUBAL SOFTWARE patří ke světovým lídrům v oblasti aplikací pro návrh a posouzení stavebních konstrukcí. Naše aplikace jsou desktopové i cloudové a umožňují stavebním inženýrům a projektantům v 95 zemích světa navrhovat a posuzovat všechny typy konstrukcí. V naší společnosti pracuje více než 300 zaměstnanců v 10 pobočkách.

Hlavní programy RFEM a RSTAB nabízí desetitisícům uživatelů pokročilé 3D interaktivní prostředí pro modelování, statické, dynamické výpočty a posuzování stavebních i jiných konstrukcí.

PROGRAMÁTOR C++

Hledáme pro náš vývojářský tým v Praze vývojáře se znalostí C++ pro vývoj desktopových aplikací. Pozice je vhodná pro juniory, tak i pro zkušené.

Profil uchazeče

  • SŠ nebo VŠ | Obor se zaměřením na IT výhodou
  • Znalost programování v jazyku C++ (C++11 a výše)
  • Znalost principů objektově orientovaného programování
  • Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  • Dobré analytické myšlení doplněné o zdravou dávku kreativity

Hlavní náplň práce

  • Vývoj moderní CAE aplikace v C++17 a Qt
  • Spolupráce s dalšími vývojáři, analytiky, testery a vedoucími projektů

Možná zaměření na

  • Vývoj uživatelsky komfortního GUI (2D/3D grafika, pokročilé dialogy, tabulky, navigace, atd.)
  • Vývoj datového jádra a práce s topologickými a grafickými algoritmy
  • Vývoj 3D grafického jádra
  • Vývoj rozhraní / komunikace s CAD systémy třetích stran

Uvítáme

  • Znalost standardu C++17 a výše
  • Zkušenosti v některé z knihoven: Qt, OpenCascade, Wt::Dbo, OpenSceneGraph
  • Pokročilé znalosti z lineární algebry a grafických algoritmů, obzvlášť v oblasti parametrických křivek a povrchů (NURBS)

Nabízíme

  • Dlouhodobá perspektiva a zázemí prosperující firmy, která je přes 30 let na trhu
  • Poskytujeme zaškolení a plnou podporu při nástupu
  • Atraktivní práce na vývoji hodnotných aplikací s mezinárodním dosahem
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce z domu 2 dny v týdnu (homeoffice)
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Velmi dobré finanční ohodnocení a každoroční revize mzdy
  • Kvartální bonusy
  • Pracoviště v centru Prahy nebo Brna
  • Moderní kanceláře (ne open-space) s dobrou dopravní dostupností (vlak, autobus, tramvaj, metro)
  • Stravenkový paušál (vyplácen spolu se mzdou)
  • Karta Multisport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Neustálé odborné vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Příspěvek na vzdělání do výše 10tis. ročně
  • Různé další firemní benefity, včetně možnosti rozvoje a vzdělávání
  • Každoročně firemní akce (vánoční večírek, firemní výlet)
  • Týmové akce a nápoje zdarma
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Profesionální, přátelský kolektiv

Termín nástupu

  • Ihned resp. dle dohody

Zaujala Vás tato pozice? Pak nám pošlete své CV.

Těšíme se na Vás!

Společnost
Dlubal Software s.r.o.
Adresa
Anglická 414/28, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.