Sika je vedoucí světovou silou ve vývoji a výrobě produktů pro těsnění, lepení, izolace, zesilování a ochranu nosných konstrukcí ve stavbách a v průmyslu. Základem úspěchu je dlouholetý vývoj výrobků a systémových řešení v reálných podmínkách staveb i průmyslu.

Pro posílení našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

R&D CHEMIK - cementové stavební materiály

Co vás čeká

Budete vyvíjet nové výrobky a technologie a také zlepšovat či ověřovat ty, které jsme už vyvinuli.

Čeká vás práce na týmových i individuálních projektech - samostatné navrhování, vedení i realizace projektů. V rámci toho:

  • nejvíc času strávíte v laboratoři prováděním fyzikálních a chemických analýz, laboratorních zkoušek surovin a cementových výrobků (malty, samonivelační hmoty, lepidla atd.).
  • je nutné také výstupy dokumentovat, publikovat a prezentovat, takže vás administrativa s projekty spojená nemina

Sika je veliká, proto vás čeká spolupráce s výrobním, nákupním a prodejním oddělením při ověřování nebo zlepšování stávajících výrobků a spolupráce s ostatními laboratořemi v rámci skupiny Sika.

Technologie se neustále vyvíjejí, takže, abyste zvládl/a držet krok, budete se vzdělávat.

Často jde o hledání řešení pro konkrétní zadání, ale těšíme se, že budete v oblasti cementových systémů vymýšlet a navrhovat nové projekty.

Vaším šéfem bude Michal - náš vedoucí výzkumu a vývoje.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Potřebujete odpovídající ukončené vysokoškolské vzdělání nebo min. středoškolské vzdělání s maturitou s dlouhodobou praxi v oboru.
  • Je nezbytné se dobře orientovat v cementových stavebních materiálech.
  • Máte řidičský průkaz skupiny B a nebojíte se řídit - máme závody po celé republice a vy je budete navštěvovat, takže připisujeme i ochotu cestovat - ne vždy je to jen na osm hodin.
  • Budete komunikovat s kolegy v zahraničí - vaše úroveň angličtiny by rozhodně měla být nejméně B1.
  • Výstupy vaší práce budete muset zpracovávat - pokročilá znalost MS Word, Excel, PowerPoint je potřeba.
  • Neobejdete se bez vysokého stupně samostatnosti a odpovědnosti, za ruku vás dlouho nikdo vodit nebude.
  • Také inovativní a proaktivní přístup je pro tuto pozici nezbytností.
  • Vaší velkou výhodou bude letitá odborná praxe ve vývoji cementových výrobků.

Co vám můžeme nabídnout

  • Našim lidem dáváme jistotu a fandíme dlouhodobé spolupráci, proto nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • 13. mzda před Vánoci jistě potěší.
  • Většina vaší práce je vázána na pracoviště, ale pokud to zrovna vaše úkoly budou umožňovat, můžete po dohodě tu a tam pracovat i z domova.
  • Flexibilní pracovní doba – budete prostě paní/pánem svého času.
  • Víme, že je třeba si od práce občas odpočinout, proto máme 1 týden dovolené navíc. Kam pojedete - moře nebo hory?
  • Nabízíme příspěvek 8 000 – 15 000 Kč ročně na životní nebo penzijní připojištění, jaké si vyberete?
  • Dobré práce si ceníme a vyplácíme štědré kvartální bonusy.
  • Stravenky v hodnotě 180 Kč jsou u nás samozřejmostí.
  • Zapojíme vás do mezinárodních vzdělávacích programů. Můžete získat spoustu nových znalostí, zkušeností a poznat profesionály z celého světa.
  • Chyby děláme všichni - přispějeme vám ročně 1 000 Kč na pojištění odpovědnosti.
  • Počítat můžete také s nákupem firemních produktů za zvýhodněné ceny.

Společnost
Sika CZ, s.r.o.
Adresa
U dálnice 673, Modřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Chemik, Specialista vývojového týmu, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Sika CZ, s.r.o., Michaela Zedníková
+420 608 974 678