GIANTS Software je jedním z nejúspěšnějších herních vývojářů v Evropě s týmy ve Švýcarsku, Německu, České republice a USA. Jsme známí především díky herní sérii Farming Simulator, která je celosvětově nejprodávanějším simulátorem.

3D grafik / specialista na vozidla

Do naší brněnské pobočky hledáme zkušeného 3D grafika, který posílí náš interní tým, specializující se na vozidla a zemědělskou techniku. Stroje a vozidla ve Farming Simulátoru jsou jednou z největších předností celé hry. Mimo to jsou všechny stroje licencované. Proto je kvalita zpracování naší nejvyšší prioritou. Hledáme proto kolegu, který se nebojí přijmout takovou výzvu.

Hlavní náplň práce

  • Precizní tvorba 3D modelů zemědělský strojů
  • Příprava hotových assetů do našeho vlastního herního enginu

Požadavky

  • Minimálně 2 roky praxe v herním průmyslu
  • Výborná znalost alespoň jedné z 3D aplikací (Maya, Blender)
  • Schopnost vytvářet realistické 3D modely a textury strojů ve vysoké kvalitě
  • Bohaté zkušenosti s hard-surface modelováním
  • Zkušenost s PBR postupy
  • Výborná znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2
  • Sebereflexe a schopnost přijímat kritiku
  • Nezávislost a schopnost kreativně řešit problémy
  • Týmový hráč

Plus

  • Zkušenost se Substance Designer/Painter
  • Výborná znalost Autodesk Maya
  • Zkušenost s vývojovým cyklem na již vydané hře
  • Vzdělání v oboru umění (3D, Design)
  • Znalost technologie zemědělský strojů či vozidel
  • Zkušenost z moderské komunity naší hry Farming Simulator

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práce v perspektivním a rychle se rozvíjejícím odvětví
  • Přístup k moderním technologiím herního průmyslu
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým profesionálů
  • Prostor pro dlouhodobý profesní růst

Společnost
GIANTS Software CZ s.r.o.
Adresa
U vodárny 3032/2a, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Kultura, umění a tvůrčí práce, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny

GIANTS Software CZ s.r.o., Tomáš Dostál