Photon Energy Group je globální skupina poskytující řešení a služby pro solární elektrárny a čistou vodu se sídlem v Nizozemsku, působící v Evropě a Austrálii.

S více než 270 zaměstnanci, tým společnosti Photon Energy má zkušenosti s developmentem projektů, investičním řízením, projektovým financováním, pojištěním, řešením technologií, EPC a O&M napříč Evropou a Austrálií.

Photon Energy byla založena v roce 2008 v Praze. Dnešní sídlo společnosti se nachází v Amsterdamu, další kanceláře máme po České republice, na Slovensku, v Mad'arsku, Rumunsku, Polsku, Holandsku, Švýcarsku a v Austrálii.

Akcie Photon Energy N.V. jsou kótované na burzách v Praze a Varšavě.

Pro více podrobnosti neváhejte navštívit naše webové stránky https://www.photonenergy.com

Manažer týmu instalace HW

Manažer implementačního týmu bude ve své roli působit spíše jako technický manažer než technik, zároveň se bude společně s techniky přímo podílet na procesu implementace HW a SW na hlavních trzích společnosti Photon Energy v regionu střední a východní Evropy: v České republice, Polsku, Rumunsku a Maďarsku.

Hlavní náplň práce

Technická část

  • Implementace monitoringu u zákazníka
  • Testování nových HW/SW systémů
  • Přehled programování a údržby PLC
  • Koordinace a spolupráce s technickými manažery v jednotlivých zemích
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Poradenství v oblasti technických řešení
  • Tvorba a správa technické dokumentace
  • Příprava údajů a podkladů pro cenové nabídky

Manažerská část

  • Odpovědnost za realizační tým a inventarizaci HW
  • Řízení technické podpory dispečinku a servisních techniků
  • Příprava technických podkladů pro cenotvorbu
  • Stanovení priorit úkolů pro realizační tým
  • Odpovědnost za finanční ohodnocení členů týmu a jejich odborný rozvoj (vzdělávání, školení atd.).
  • Integrace a kontrola standardních procesů
  • Plánování rozvrhu a dostupnosti členů týmu (pravidelné směny, dovolené, víkendová podpora atd.)

Požadavky na pozici

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky
  • Základní zkušenosti s programováním PLC a/nebo SCADA
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice podle vyhlášky č. 50/197 Sb. §6 (min)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost komunikačních sítí
  • Angličtina na komunikativní úrovni (B2)
  • Dobrá znalost MS Office
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Schopnost zvládat stresové situace
  • Schopnost multitaskingu a organizace pracovních priorit
  • Ochota a schopnost učit se novým věcem a procesům
  • Samostatný, pečlivý a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek s možností nástupu ihned
  • Zajímavou práci v mezinárodním, dynamickém a mladém kolektivu v perspektivním oboru
  • Ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Atraktivní bonusová struktura závislá na výkonu po prvním roce na pozici
  • Služební auto i k soukromým cestám
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days v průběhu roku
  • 1 CSR den na dobrovolnícké aktivity
  • Notebook, služební telefon s neomezeným voláním
  • MultiSport kartu, stravenkovou kartu, jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké akcie po 1.roce
  • Pravidelné teambuildingové akce, odborné kurzy a školení a další zajímavé výhody

Společnost
Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.
Adresa
Karolinská 661/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace, Elektrotechnik, Správce operačních systémů a sítí, Technik, Technik HW, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel