Národní technická knihovna (NTK) je největší a nejstarší knihovna technické literatury v České republice. Její primární funkcí je poskytování odborných informačních zdrojů a služeb jak studentům, pedagogům a vědeckým a výzkumným pracovníkům v technických a aplikovaných vědeckých oborech, tak firmám a zájemcům o technické informace z řad nejširší veřejnosti. NTK chce být špičkovým centrem vědecko-technických informací a akademických i firemních služeb, a tak podporovat výzkum, vývoj, vzdělávání a inovace na národní, evropské i světové úrovni.

Odborný koordinátor/odborná koordinátorka

Náplň práce:

  • Organizační, komunikační a administrativní podpora vedení evropského ICT projektu.
  • Zajišťování efektivní komunikace s účastníky projektu, zejména organizace jednání včetně tvorby zápisů, příprava podkladových materiálů.
  • Sledování vývoje projektu, hlídání termínů, reporting.
  • Zajišťování administrativy a procesních dokumentů pro odborný tým.
  • Úzká spolupráce a komunikace s řešiteli odborných aktivit a podpůrnými interními týmy.

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání.
  • Výborné organizační dovednosti, plánování, samostatnost, flexibilitu, pečlivost.
  • Profesionální vystupování a výborné komunikační dovednosti+ analytické myšlení a schopnost orientovat se v problému; strukturovanost a pragmatičnost.
  • Umění stanovit priority a zabývat se více problémy najednou.
  • Výbornou znalost ČJ.
  • Znalost AJ na úrovni B2.
  • Znalost prostředí knihoven a zkušenost na obdobné pozici výhodou.

Co nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou.
  • Práce v příjemném prostředí Kampusu Dejvice.
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace.
  • Možnost práce v režimu Home Office.
  • Možnost dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy).
  • Notebook, mobilní telefon.
  • Benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní Sick Days, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo poukázky Multi, volný vstup do vybraných muzeí a galerií).
  • Platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Nástup od 1. 11. 2022 nebo dle dohody.

Prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu s komentovaným přehledem dosavadní praxe.

Případné dotazy zodpoví pí Gabriela Streicherová, tel. 232 002 613, mobil 778 453 029.

Vybrané uchazeče pozveme k výběrovému řízení. Pokud vybereme do druhé fáze výběrového řízení uchazeče, jejichž profily lépe odpovídají našim požadavkům, dáme Vám vědět.

Společnost
Národní technická knihovna
Adresa
Technická 2710/6, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NÁRODNÍ TECHNICKÁ KNIHOVNA, Gabriela Streicherová
Technická 6, 160 80 Praha 6, Česká republika
telefon 232 002 613, mobil +420 778 453 029
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.