Jsme součástí mezinárodního holdingu, který se zaměřuje na prodej a distribuci špičkové kosmetiky. V Sedlci u Mostu jsme otevřeli moderní distribuční centrum s jednosměnným provozem. Co do počtu zaměstnanců jsme malá rodinná firma (60 zaměstnanců), takže určitě nebudete anonymním pracovníkem obrovské firmy. :)

Vaším úkolem bude:

Zajišťovat včasnou dodávku našeho zboží k našim zákazníkům, kteří se nachází z velké části v Německu, ale také ve Velké Británii a dalších státech Evropské unie. Budete v denním kontaktu s našimi obchodními partnery a ve spolupráci s oddělením výroby a skladem, budete zodpovědní za kompletní dodání našich výrobků, včetně administrativní části a zajištění dopravy.

Očekáváme, že budete mít tyto zkušenosti a znalosti:

Znalost, nebo alespoň základní povědomí o programu SAP, ideální kandidát bude umět v SAP pracovat. Umět komunikovat v anglickém jazyce - denně se komunikuje 50:50 písemně i verbálně se zákazníky. Budete ovládat základní SW jako Excel, Word. Potřebou je ŘP skupiny B a ochota vycestovat na krátkou cestu do zahradničí.

Výhodou bude určitě, když...

...budete pečliví a svědomití a dané úkoly vždy dotáhnete. Velkým plus jsou dobré komunikační vlastnosti a schopnost být součástí širšího týmu firmy.

Co vám můžeme nabídnout

Stabilní prostředí mladé firmy s centrálou za oceánem. Fajn pracovní prostředí. Čistý, voňavý a jednosměnný provoz. Ale hlavně: velmi dobré mzdové ohodnocení, využití anglického jazyka na pracovišti. Stabilní zázemí, které v kontextu globální situace může být pro vás motivující.


Informace o pozici

Společnost
KISS Products Czech s.r.o.
Adresa
Korozluky – Sedlec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Logistik, Disponent, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KISS Products Czech s.r.o., Vlastimil Roflík
00420602207054