Creamfinance (www.creamfinance.com) je inovativní finanční společnost, která poskytuje jeden z nejrychlejších a nejvíce flexibilních on-line úvěrů v České republice a v 6 dalších zemích EU i mimo ni. Naše firemní kultura je založena na rychlosti, účinnosti a dodání skvělého klientského servisu týmem profesionálních a přátelských lidí.

Specialista/ka vymáhání pohledávek

Do našeho týmu hledáme člověka, který se rád učí novým věcem a rád komunikuje.
Jsme kolektiv cca 30 mladých lidí a sídlíme kousek od zastávky Maniny.

Nástup ihned.

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • uživatelskou znalost práce na PC (excel, word, internet)
  • zkušenost s prací v call centru je výhodou
  • spolehlivost
  • dobrou verbální inteligenci
  • asertivní jednání

Náplň práce:

  • telefonické řešení problematické finanční situace klientů a následné vedení hovoru k oboustranné spokojenosti
  • zaznamenávání zjištěných informací a výsledků hovorů do databáze
  • aktualizace dat klientů
  • odpovídání na telefonické a e-mailové dotazy našich klientů
  • dohledávání chybějících informací o klientech
  • související administrativní činnost

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • fixní mzdu doplněnou o měsíční bonusy
  • pracovní doba po-pá, 8:00 - 17:00
  • zajímavé benefity: stravenky, benefity, sick days (placené zdravotní volno), občerstvení na pracovišti (nápoje, čerstvé ovoce aj.)
  • pět týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání a příspěvek na externí kurzy/školení dle Vaší volby
  • přátelské prostředí a sympatické kolegy

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis.

Společnost
Creamfinance Czech, s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1566/2b, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.