Jsme zavedená česká společnost se sídlem v Benešově nad Ploučnicí, která se od roku 1991 orientuje svou zakázkovou výrobou na dodávky systémů tepelné výměny. Stěžejními produkty naší společnosti jsou zejména vzduchem chlazené a trubkové výměníky tepla a vzduchové kondenzátory. Své hlavní zákazníky má naše společnost zpravidla za hranicemi České republiky v petrochemickém, energetickém a potravinářském průmyslu.

Mistr svařovny

Náplň práce:

  • Vedení pracovníků svařovny
  • Zadávání práce a kontrola výroby (svařování nádob, konstrukcí)
  • Vedení docházky podřízených pracovníků, zpracování podkladů pro mzdy apod.

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání strojní
  • Praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici - vedení lidí
  • Schopnost domluvit se AJ ( podřízení jsou cizinci)
  • Chuť komunikovat, spolupracovat a vést svěřenou část výroby
  • Orientaci na detail a preciznost
  • Znalost MS office - uživatelská úroveň
  • Schopnost samostatně se orientovat ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • Jistotu dlouhodobého zaměstnání
  • Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem, zahrnující individuální a mimořádné odměny
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelný měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost dalšího vzdělávání

Společnost
BENVIG HEAT TRANSFER spol. s r.o.
Adresa
Děčínská 288, Benešov nad Ploučnicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel