Jsme zavedená česká společnost se sídlem v Benešově nad Ploučnicí, která se od roku 1991 orientuje svou zakázkovou výrobou na dodávky systémů tepelné výměny. Stěžejními produkty naší společnosti jsou zejména vzduchem chlazené a trubkové výměníky tepla a vzduchové kondenzátory. Své hlavní zákazníky má naše společnost zpravidla za hranicemi České republiky v petrochemickém, energetickém a potravinářském průmyslu.

Šéfmontér / on site supervisor

Náplň práce:

  • Spolupráce s projektantem při návrhu výrobku z pohledu montáže
  • Tvorba návodů na montáž a instalaci
  • Tvorba harmonogramů montáží
  • Odborný dozor na montážích
  • Servisní zásahy/výjezdy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojní
  • Znalost MS Office, částečná znalost CAD systémů
  • Spolehlivost, pracovitost, flexibilita a velmi dobré komunikační schopnosti
  • Praxi ve strojírenství, nejlépe z montáží ocelových konstrukcí
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Podmínkou je znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost RJ - alespoň základ s cílem doučit se na komunikativní úroveň výhodou

Nabízíme:

  • Práci v zavedené a úspěšné společnosti
  • Komplexní zaškolení v procesech naší výroby
  • Kolektiv schopných lidí
  • Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem, zahrnující individuální a mimořádné odměny
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelný měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Mobilní telefon, notebook

Společnost
BENVIG HEAT TRANSFER spol. s r.o.
Adresa
Děčínská 288, Benešov nad Ploučnicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.