Ve Škole Populo pomáháme všem žákům, studentům, dětem i rodičům zvládnout školní docházku. Doučujeme všechny předměty vyučované na základních a středních školách, včetně jazyků. Individuální přístup je pro nás zásadní. Naším společným cílem je vytvářet příjemné prostředí pro doučování, ve kterém každý dosáhne skvělých výsledků.

Obchodník Školy Populo (HPP, 40 000 Kč)

Co takhle v pondělí ráno vstát a těšit se do práce? Nevnímat práci jako povinnost, ale jako radost nebo dokonce poslání? Pokud jste našimi budoucími kolegy, tak jste se v tomto popisu právě našli. Ve Škole Populo se již sedmým rokem věnujeme individuálnímu doučováním žáků, studentů i dospělých. Zakládáme si na lidském přístupu, profesionalitě a na maximální motivaci našich studentů, lektorů i zaměstnanců.

Co vás čeká

Aktuálně rozšiřujeme týmy prodejců doučování, kteří se starají o naše klienty v České republice i na Slovensku, vše z kanceláře v Olomouci. Baví vás obchod nebo se v něm chcete rozvíjet? Máte skvělé komunikační dovednosti? V našem týmu budete mít na starost představení služeb klientům (nestudené kontakty), vyslechnete si jejich příběhy a doporučíte vhodný studijní plán a provedete je začátky doučování, popř. budete zjišťovat další zájem o doučování.

Rádi dáme příležitost všem, kdo se o ni poperou. Nezáleží nám na titulech ani zkušenostech. Pracuje se nám dobře s lidmi, kteří rádi vždy udělají něco navíc. A i když k nám nastupujete jako nováček, pokud ukážete, že na to máte, můžete se během pár měsíců ucházet o manažerskou pozici. Jdete do toho s námi? Pošlete nám své CV s fotkou a napište pár vět o sobě, ať si Vás zapamatujeme. Rádi se pak s Vámi potkáme na osobním pohovoru.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • obchodní dovednosti
  • skvělé komunikační dovednosti.
  • příjemný telefonický projev.
  • tah na branku
  • komunikaci v českém nebo slovenském jazyce.
  • empatii, vstřícnost a otevřenou komunikaci.
  • pečlivost, chuť učit se nové věci a podílet se na rozvoji firmy.
  • schopnost nadchnout se pro nové postupy.

Výhodou bude, když budete:

  • mít zkušenosti s prodejem z call centra
  • aktivně ovládat slovenštinu

Co vám můžeme nabídnout

  • zaměstnání, které má smysl a pomáhá ostatním
  • pestrou práci, která nezná stereotyp
  • práci na HPP, kterou je možné sloučit se školou či jinou prací
  • nástupní mzdu 24 000 Kč (HPP) a zvýšení po zkušební době
  • odměny dle vašeho výkonu až 30 000 Kč / měsíc navíc k fixní mzdě
  • kariérní růst
  • směnný provoz (8:00 - 16:30, 9:30 - 18:00, 11:30 -20:00), střídání směn v rámci jednoho týdne, Po - Pá
  • benefity: 25 dní dovolené, sick day, stravenkový paušál, jazykový kurz zdarma, vzdělávání rodinných příslušníků s výraznou slevou, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na telefonní paušál, Multisport karta, kafeterie, tematická školení, posilovnu na pracovišti a další
  • pestrou práci, která nezná stereotyp.
  • příjemné moderní prostředí v centru Olomouce v přátelském kolektivu a s fajn nadřízeným
  • naši plnou podporu, když budete chtít vyzkoušet něco nového

Společnost
Škola Populo
Adresa
Karolíny Světlé 710/2, Olomouc – Nová Ulice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 24 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Telekomunikace, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Škola Populo, Markéta Ničová
777 833 885