Jsme tým 15 kolegů SOUKROMÉ ČESKO-ANGLICKÉ ZÁKLADNÍ školy se sídlem v Praze 6.

Máme za sebou 6 let fungování. Stali jsme se vyhledávanou základní školou rodinami, kterým jde o kvalitní dvojjazyčné vzdělání. Rozhlížíme se po nové kolegyni/kolegovi TŘÍDNÍM UČITELCE/UČITELI 1. a 2.TŘÍDY. (ve třídě jsou 2 ročníky, celkem 22 dětí). Obvykle máme 10-12 žáků v ročníku. Vyučujeme v kombinované třídě 1. a 2. třídu, společně též 3. a 4. třídu, 5. třída se vyučuje samostatně. Kombinované třídy mají vždy i asistenta pedagoga nebo druhého učitele.

Podmínky spolupráce umíme přizpůsobit konkrétnímu kolegovi.

- Náš učitel si na prvním stupni průměrně vydělá 42-47.000,- ČISTÉHO měsíčně. Oblíbeným benefitem našich kolegů je i MOŽNOST SLUŽEBNÍHO VOZU nebo místo v naší dvojjazyčné MŠ pro vlastní dítě.

- Našim kolegům poskytujeme notebook i k osobnímu použití.

- Po dohodě a zapracování může být JEDEN PŘÍPRAVNÝ DEN V TÝDNU realizován na HOME OFFICE.

- Pro učitele máme vždy k dispozici dobrou kávu, čaj i čokoládu. :-)

- Domluvíme se na osobním rozvoji a vzdělávání a podpoříme nového kolegu/kolegyni v dalším vzdělávání. Typicky počítáme se vzděláváním v oblasti komunikace, respektujícího přístupu, dvojjazyčného vzdělávání, leadershipu aj. Realizujeme i zahraniční stáže a kolegové sami mohou navrhovat v čem a jak se chtějí dále vzdělávat.

Organizace a principy výuky:

· Učitel v naší škole učí 3 dny v týdnu ve třídě a 2 dny se na výuku připravuje. Vyučujeme od 8,30 do 14,30.

· Pracujeme v rámci integrovaných bloků a přecházíme plynule z činnosti do činnosti a z předmětu do předmětu. Učitel tedy má čas na realizaci výuky, dokončení myšlenek, projektů, logických celků…

· Nový kolega/kolegyně bude ŘÍDIT ASISTENTA PEDAGOGA nebo asistujícího pedagoga (ve dvojročí vyučuje vždy učitel společně s asistentem pedagoga nebo asistujícím učitelem).

· Učitel zároveň úzce SPOLUPRACUJE A KOMUNIKUJE S RODILÝM MLUVČÍM ANGLIČTINY, který vyučuje některé předměty v anglickém jazyce ve dnech, kdy třídní učitel neučí. Důležitá je souhra a dobrá znalost angličtiny.

· Aplikujeme sebehodnocení a SLOVNÍ HODNOCENÍ ŽÁKŮ.

· Učitel „učí“, kancelář školy „organizuje“. Komunikaci zajišťujeme skrze kancelář školy tak, aby učitel nemusel trávit čas organizací, vysvětlováním, odůvodňováním atp. Učitel požívá kontinuální podpory školy při komunikaci s rodiči žáků.

Technologie:

- Dobu online výuky jsme zvládli v MS Teams a v jejich využívání pokračujeme i v rámci prezenční výuky.

- Používáme školní systém komunikace a reportingu Edupage. Ve výuce rádi využíváme školní ipady s různými vzdělávacími programy.

URČITĚ SE RÁDI POTKÁME JSTE-LI:

- Vystudovaný/á učitel 1. nebo 2. stupně s celostním přístupem ke vzdělávání (rozvoj dětí ve všech oblastech vč. klíčových životních kompetencí)

- Máte-li předchozí zkušenost s výukou dětí v ZŠ (v délce trvání 2 roky+)

- Je-li Vám přirozená schopnost komunikace v češtině a v angličtině – denní komunikace s kolegy Čechy i rodilými mluvčími, denní komunikace s klienty (rodiči) dětí, denní komunikace s vedením školy. Vaším výukovým jazykem bude čeština.

- Je-li Vám vlastní „Can do approach“, tedy nastavení na hledání a aplikaci konstruktivních a funkčních řešení, a schopnost adaptace na provozní změny.

- Máte-li organizační schopnosti – schopnost zorganizovat si denní program, výukovou skupinu, více paralelních činností ve třídě, připravit si předem aktivity, vybrat pomůcky, pověnovat se v rámci skupinové výuky dětem i individuálně atd.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně krátkého motivačního dopisu, ve kterém stručně popíšete své dosavadní zkušenosti a důvody, proč byste rád/a pracoval/a v Základní škole Global Minded

Předpokládaný termín nástupu je nejpozději ve druhé polovině srpna 2022, ale budeme rádi, bude-li to dříve.


Informace o pozici

Společnost
Global Minded mateřská škola a základní škola s.r.o.
Adresa
V Podbabě 40/29, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Notebook, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Učitel základní školy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Global Minded mateřská škola a základní škola s.r.o., Lucie Lišková
778 542 686, 775172253