Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Asistent/ka / office manager/ka, pružná pracovní doba #QBAks

Pracovní náplň:

Hledáte zajímavou a různorodou práci v administrativě? Jste organizačně zdatný/á a máte na podobné pozici praxi? Pak jste to právě vy, koho hledáme! Na starost budete mít celý chod kanceláře, zajišťování zahraničních cest, hotelů, schůzek atp. pro management společnosti. V případě praxe i vedení recepčních.

Náplň práce:
- příprava podkladů pro vedení společnosti
- správa datové schránky
- organizace schůzek, návštěv
- zápisy z jednání a porad, příprava prezentací

Nabízíme:

- pružnou pracovní dobu
- zajímavé platové ohodnocení dle praxe
- 25 dní dovolené + 3 sick days
- Cafeterie (5000 Kč ročně)
- příspěvek na životní či penzijní pojištění
- stravenkový paušál
- pojištění za škody způsobené při výkonu povolání
- možnosti kariérního růstu

Požadujeme:

- alespoň základní znalost anglického jazyka
- alespoň minimální praxe v administrativě
- znalost práce s PC (MS Office)
- komunikativnost, organizační schopnost
- ŘP skupiny B

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Zákaznický servis, Referent, Pracovník back office, Vedoucí odboru/oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Petra Pospíšilová
+420 739 249 904