DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE.

Vedoucí účetního oddělení – správa nemovitostí

Pro menší organizaci ( cca 20 zaměstnanců), působící v oblasti správy nemovitostí, hledáme vhodné kandidáty (-ky) na výše uvedenou pozici.

Požadavky:

· Ekonomické vzdělání – SŠ / VŠ

· Znalost účetní problematiky, relevantní praxe podmínkou

· Zkušenosti v oblasti plánování hospodaření, finančních toků a řízení cash-flow

· Znalost – MS Office

· Znalost programu Helios výhodou

Náplň práce:

· Řízení menšího účetního týmu

· Komunikace s auditory, s představenstvem a Městskou částí

· Řízení správy pohledávek a závazků, cash-flow a daní

· Problematika DPH – souhrnné hlášení

Nabízíme:

· Přátelský kolektiv a relevantní ohodnocení

· Notebook a služební mobil

· Místo výkonu práce – Praha 3 ( 10 min od centra Prahy )

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Stavebnictví a reality, Auditor, Ekonom, Financial Controller, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.