Fjord Bohemia je českou společností, působící na trhu s čerstvými rybami od roku 1999 a je spojovacím článkem mezi dodavateli a jejich konečnými klienty, což přináší mnoho příležitostí pro spolupráci a také nové možnosti. Tento propojující koncept je širokou nabídkou služeb jak pro dodavatele, tak zákazníky. Naše celková představa je vytvořit synergie mezi všemi možnými stranami. Vzhledem k diverzifikaci naší nabídky, roční objemy zakázek neustále rostou, spolu s novými produkty z nových zemí a novými nápady - jednoduše se jedná o rychle se rozvíjející trh.

Obchodní zástupce / FRESH potraviny

Náplň práce:

  • Aktivní péči o portfolio zákazníků, včetně nabídky a prodeje našich produktů a služeb
  • Budování nového zákaznického portfolia
  • Udržování dlouhodobých obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
  • Samostatné vytváření řešení a cenových nabídek, jejích realizace
  • Podpora zákazníků, zjišťování jejich potřeb a řešení případných problémů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitosti v oblasti B2B
  • Prezentace našich služeb a produktů, účast na veletrzích a výstavách
  • Příprava pravidelných reportů

Požadovaný profil kandidáta:

  • praxi na pozici obchodního zástupce v potravinářských řetězcích je výhodou
  • zkušenosti z oblasti prodeje v B2B segmentu
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • silná orientace na cíl, schopnost pracovat v teamu
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • dobrá znalost AJ
  • aktivní řidič - ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • žádné limity na provizích
  • důkladné počáteční zaškolení a skvělý team
  • pružnou pracovní dobu a samostatnost
  • zajímavou a náročnou práci v rostoucím odvětví
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • možnost se účastnit veletrhů a výstav v Česku i v zahraničí
  • osobní auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
  • stravenkový paušál, firemní produkty za zvýhodněné ceny
  • možnost nástupu ihned nebo dle domluvy

Společnost
Fjord Bohemia s.r.o.
Adresa
Za Avií 914/2, Praha – Čakovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Potravinářství, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Fjord Bohemia s.r.o., Angelina Ogloblina
604 201 052