Již přes 22 let pomáháme firmám hledat zaměstnance a úspěšně růst.

Manažer prodeje/KAM (laboratorní materiál)

Pro našeho významného klienta, úspěšnou obchodní společnost v oblasti zdravotnické techniky a materiálů, hledáme kandidáty/ky na pozici Manažer prodeje/KAM.

Náplň práce:
Péče o stávající klíčovou klientelu – nemocnice, zdravotnická zařízení a laboratorní řetězce, akvizice nových obchodních příležitostí, časté cestování za klienty, práce převážně v terénu, reportování činnosti a dat, implementace nových produktových řad. Odpovědnost za obchodní výsledky.

Místo výkonu práce:
Praha, Čechy

Očekáváme:
> VŠ/SŠ směr zdravotnictví, laboratoře, atd.
> min. 5 let praxe v obdobné pozici v nemocnici, laboratoři, obchodní spol.
> dobrou znalost AJ (denně)
> komunikační a prezentační dovednosti
> samostatnost, tvorbu kvalitních vztahů
> práce s PC (MS Office) EXCEL
> aktivní řidič/ka, ochotu často cestovat
> bydliště Praha a okolí
> přivítáme, pokud zašlete reference a foto

Nabízíme:
> pracovní poměr
> nástup ihned, dle dohody
> nástupní mzdu 60 – 80.000,– Kč
> výrazné bonusy z prodeje a plnění plánu
> automobil i k soukromému užití
> notebook a mobil
> pružnou pracovní dobu a vlastní organizaci práce
> stravenky, jazykové a vzdělávací kurzy
> zázemí stabilní úspěšné společnosti

V případě dotazů kontaktujte:
PhDr. Markéta Šnýdrová, PhD.
+420 606 057 607

Společnost
ANEX personální agentura
Adresa
Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Laborant, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Lékárenský laborant, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura