Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu. Skládá se ze šesti fakult a jednoho vědeckého ústavu. Nabízí studium v širokém spektru oborů pokrývajících oblasti humanitních, společenských a přírodních věd, lékařství, pedagogických disciplín a umění.

referent/ka specializačního vzdělávání

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení k obsazení místa:

Referent/ka oddělení specializačního vzdělávání


Popis pracovní náplně pracovního místa:

Zajišťuje administrativní a organizační práce oddělení specializačního vzdělávání. Vede, zajišťuje a spravuje agendu specializačního vzdělávání lékařů - registraci uchazečů, komunikaci s uchazeči, administraci informačního systému. Evidence zdravotnických pracovníků, připravuje a organizuje všechny části specializačního vzdělávání lékařů (kurzy, kmenové zkoušky, atestační zkoušky).

Kvalifikační a další předpoklady:

Vysokoškolské vzdělání I. stupně (střední vzdělání s maturitní zkouškou + 5 let praxe), angličtina B1, dobrá znalost MS Office, ochota dále se vzdělávat.

Předpokládaný nástup: 1. 11. 2022 nebo dle dohody

Předpokládaný úvazek: 2 místa x úvazek 100%

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno: český

Přihlášky, doložené doklady o dosažené kvalifikaci, vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů (ke stažení na www.osu.cz), strukturovaným profesním životopisem a motivačním dopisem zasílejte na adresu personálního oddělení LF OU, Syllabova 19, 703 00 Ostrava do 23. října 2022. První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči. Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.


Informace o pozici

Společnost
Ostravská univerzita
Adresa
Syllabova 1161/19, Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ostravská univerzita, Lékařská fakulta, personální oddělení, Kateřina Cimová
Syllabova 19, 70300 Ostrava, CZ
553 461 709