Jsme soukromý železniční dopravce s mateřskou společností v Německu působící na českém trhu již od roku 2010. V rámci produktové značky Trilex zajišťuje dceřiná společnost Die Länderbahn GmbH provoz na linkách T7, RE a v létě také sezónní provoz na lince Liberec – Máchovo jezero. Ryze česká společnost Die Länderbahn CZ s.r.o. obsluhuje linky U12, U14 a turistickou linku T7 z Chomutova do Vejprt s přeshraniční přepravou do německého Cranzahlu.

V roce 2021 uzavřela Die Länderbahn CZ s.r.o. s Libereckým krajem dopravní smlouvu na provoz železniční linky L4 z Rumburku do Mladé Boleslavi město přes Českou Lípu. V prosinci roku 2022 se provoz rozšíří také na linku L2 z Liberce do Děčína.
Naše společnost nyní hledá posily pro provoz v Hrádku nad Nisou.

Náplň práce:

  • Odbavování a prodej jízdenek
  • Poskytování servisu cestujícím

Požadavky:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Znalost německého jazyka podmínkou
  • Zdravotní způsobilost
  • Spolehlivost a flexibilita
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Místo výkonu práce – Hrádek nad Nisou
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující platové ohodnocení
  • Zaškolení a zácvik
  • Příspěvky na penzijní připojištění a volnočasové aktivity
  • Příjemné pracovní prostředí
  • HPP
  • Nástup – IHNED

Zaujala Vás tato nabídka ?

Společnost
Die Länderbahn CZ s.r.o.
Adresa
Oldřichovská 696, Hrádek nad Nisou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Služby, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Die Länderbahn CZ s.r.o., Lenka Petráková
+420 724 159 497