Obchodně výrobní společnost PYTLÍK, a.s. zabývající se výrobou a prodejem obalového materiálu z LDPE a HDPE (sáčků, pytlů, fólií, hadic apod.) hledá nové členy týmu pro svoji pobočku v Praze.

Asistentka

Náplň práce :

Aktivní zapojení do obchodní činnosti

Administrativní podpora obchodního a nákupního oddělení

Příprava podkladů, zpracovávání informací a dat

Správa databáze - doplňování údajů, aktualizace klientů

Komunikace se stávajícími a novými zákazníky

Komunikace s dodavateli

Logistika přepravy a komunikace s přepravci

Vyřizování a zpracování objednávek / zákaznický servis

Organizační podpora při realizaci nových projektů

Požadujeme :

SŠ vzdělání

Komunikativní úroveň angličtiny

Znalost práce na PC – zejména Word, Excel, Outlook

Organizační schopnosti a plánování

Dobré komunikační schopnosti

Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Proaktivní přístup k práci a příjemné vystupování (zákaznicky orientovaný přístup)

Schopnost učit se nové věci

 Nabízíme :

Přátelské prostředí v menším kolektivu

Samostatnou práci s možností seberealizace

Dobré platové podmínky (základní mzda + motivační forma odměny)

Stabilní prostředí dynamicky se rozvíjející firmy

Benefity: stravenky, firemní akce, 25 dnů dovolené, a další.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Bečovská 1326/9, Praha 10 - Uhříněves

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva

Zadavatel: Zaměstnavatel

Možný nástup: Ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Těšíme se na Vás!

Společnost
PYTLÍK, a.s.
Adresa
Bečovská 1326/9, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pozice je vhodná i pro absolventy.