Co vás čeká

Středoškolská výuka českého jazyka, občanské výchovy, ev. dějepisu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme vysokoškolské vzdělání pedagogického směru.

Výhodou bude, pokud budete umět

Program Bakaláři.

Co vám můžeme nabídnout

Kadeřnické a kosmetické služby zdarma.

Společnost
Boleslavská soukromá střední škola a základní škola, s.r.o.
Adresa
Železná 107, Mladá Boleslav – Mladá Boleslav II
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 33 000 – 43 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Učitel střední školy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Boleslavská soukromá střední škola a Gymnázium, s.r.o., Eva Folprechtová
Viničná 463, 29301 Mladá Boleslav, ČR
326 103 107
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.