Armáda spása v České republice, z.s.
Petržílkova 2565/23
158 00 Praha
www.armadaspasy.cz

Sociální pracovník/Sociální pracovnice-TÝM MĚSTSKÉ UBYTOVNY

Centrum sociálních služeb Karla Larssona
Kodaňská 1441/46, Praha 10

Vypisuje výběrové řízení na pozici:

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
DO TÝMU MĚSTSKÉ UBYTOVNY

Náplň práce:

  • Individuální sociální poradenství lidem se zkušeností s bezdomovectvím žijícím v nově zřízené městské ubytovně Jasmín, U Kloubových domů 515/2
  • Účast na řízení týmu s participativním vedením, spolupráce na tvorbě metodik.
  • Komunikace s nájemníky a nájemnicemi ohledně dodržování pravidel ubytování,
  • řešení sporů souvisejících s bydlením.

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ, VŠO dle zák. o soc. službách č. 108/2006 Sb.
  • čistý trestní rejstřík

Oceníme:

  • Zájem o další vzdělávání se v oblasti ukončování bezdomovectví
  • Přesvědčení, že důstojné bydlení je právo a každý by měl mít možnost na něj
  • dosáhnout
  • Energii k rozvíjení konceptu participativního řízení týmu bez jasného vedoucího

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní organizaci s dlouhodobou historií poskytování podpory lidem v
  • nouzi
  • možnost zapojit se do pilotního projektu, který nemá v Praze obdobu
  • rozpočet na individuální vzdělávání dle výběru, k tomu společné vzdělávání a pravidelné supervize
  • Nástupní plat 35.000,- Kč při naplnění předpokladů a podmínek pro tuto pracovní pozici. Zaměstnanci mají také možnost stravenek a dalších výhod.
  • 5 týdnů dovolené ročně

Místo výkonu práce: U Kloubových domů 515/2, Praha 9
Předpokládaný termín nástupu: Září/Říjen 2022

Přihlášky do výběrového řízení včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte elektronicky na emailovou adresu kontaktní osoby

V případě dalších dotazů se obraťte na pracovnici Vandu Špitálníkovou, tel. 773770351.

Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováváním svých osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení. Poskytnuté doklady pro výběrové řízení budou po výběrovém řízení skartovány.

Společnost
ARMÁDA SPÁSY
Adresa
U Kloubových domů 515/2, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 35 000 – 36 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Terénní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.