Úkoly a odpovědnosti:

Zpracování finančních analýz a reportů
Tvorba měsíčních a ročních závěrek
Zodpovědnost za proces plánování a přípravu forecastů
Příprava rozpočtů a měsíční vyhodnocování odchylek skutečnosti od rozpočtu
Kontrola správnosti zaúčtovaných dat
Tvorba dohadných položek
Zpracování projektových kalkulací a příprava analýz profitability budoucích investičních záměrů
Oblast business controllingu - sledování KPIs, definování nápravných opatření ve spolupráci s managementem
Proškolování a konzultace kolegů
Příprava dalších pravidelných i ad hoc analýz dle operativních potřeb

Naše požadavky:

VŠ ekonomického směru výhodou
Praxe ve finančním controllingu, z oboru dopravy výhodou
Znalost podvojného účetnictví
Zkušenosti s tvorbou budgetu/ forecastu a finančních reportů
Zkušenosti s kalkulacemi
Pokročilá znalost MS Excel, Navision výhodou
Analytické myšlení, smysl pro detail a pečlivost, samostatnost, komunikativnost, týmová spolupráce

Co nabízíme:

Zajímavou a pestrou náplň práce
Perspektivu osobního i odborného růstu
Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
Nadstandardní mzdové ohodnocení
Pružná pracovní doba/Možnost home office
Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu MultiSport, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, ad.
Nástup možný ihned/dohodou

Společnost
O.K. Trans Praha spol. s r.o.
Adresa
Hlavní 182, Chýně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Práce převážně z domova, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

O.K. Trans Praha spol. s r.o., Tereza Rosenbaum
+420 602 440 068
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.