Fakturant/ka
Jsme spolek s názvem Česká společnost pro jakost (ČSJ), který sdružuje široké spektrum osob a organizací, které působí v oblasti systémů a nástrojů managementu kvality. Poskytujeme zejména vzdělávací a certifikační služby pro naše členy a další klienty.

Do týmu pracovníků úseku vzdělávání hledáme kolegu-kolegyni na pozici Fakturant/ka

Náplň práce:
• Fakturace kurzovného
• Kontrola plateb
• Odesílání osvědčení dle došlých plateb
• Komunikace s klienty

Požadujeme:
• Min. SŠ vzdělání s maturitou
• 1 roky praxe na podobné pozici výhodou, ne podmínkou
• Pečlivost, systematičnost a samostatnost
• Základní znalost MS Office (Word, Excel)
• Znalost programu ABRA výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:
• Zajímavou a odpovědnou práci
• Široké spektrum benefitů
• Atraktivní lokalitu v centru Prahy

Nástup: ideálně ihned
Doba trvání pracovního poměru: na dobu určitou (1 rok)
Úvazek: 20 hodin týdně

V případě zájmu o výše uvedenou pozici zašlete svůj životopis do 7.10.2022.
Kontakt pro další informace:
Česká společnost pro jakost, z.s.
Veronika Černá
tel: 221 082 232

Adresa
Novotného lávka 200/5, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní), Němčina (Základní)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Dovolená 5 týdnů, Nadstandardní lékařská péče, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.