DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE.

Mistr/Team Leader - farmacie

Pro jednu z nejvýznamnějších farmaceutických mezinárodních společností sídlících v Praze, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Vedení týmu operátorů na lince, plánování směn
  • Spolupráce s Dokumentačním operátorem, který zajišťuje administrativní podporu týmu
  • Vedení, rozvoj a hodnocení zaměstnanců ve svém týmu
  • Úzká spolupráce s odd. kvality, logistikou, údržbou atd.
  • Zjištění a správa dokumentace dle SVP
  • Spolupráce na auditech a řešení případných náprav nedostatků
  • Řízení, organizování a kontrolování výroby při dodržování podmínek SVP, EMS a BOZP
  • Aktivní účast na projektech rozvíjejících výrobu či správnou výrobní praxi (např. rozběh nových linek, instalace nových kontrolních prvků, zavádění serializace v souladu s novou legislativou)

Požadavky:

  • SŠ, SO vzdělání s prokazatelnou praxí v oboru chemie, farmacie nebo potravinářství
  • Znalost práce na PC, MS Office, znalost SAP - výhodou
  • Orientace v technologických postupech a výrobní dokumentaci
  • Znalost pravidel SVP, EMS a BOZP
  • Vyzrálost a schopnost reagovat na změny
  • Preciznost na kvalitu a bezpečnost práce
  • Organizační a komunikační dovednosti, proaktivní přístup a ochotu se vzdělávat

Nabízíme:

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Příplatky za směnný provoz
  • V případě potřeby finanční podpora při relokaci
  • Kvartální a roční bonusy, příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Rozvojový program
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Bohatý kafeteria systém benefitů
  • Firemní akce

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Potravinářství, Výroba a průmysl, Farmacie, Mistr, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

DRILL Business Services, Kristýna Kopecká
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.