Dům tří přání z.ú. poskytovatel zdravotních a sociálních služeb pro ohrožené děti a jejich rodiny hledá na 1-2 dny v týdnu do inovativního projektu lékaře s atestací v oboru psychiatrie se zájmem o oblast práce s dětmi, dospívajícími a jejich rodinami.

Nabízíme smysluplnou práci v Centru duševního zdraví pro děti a adolescenty, možnost spolupodílet se na tvorbě nové zdravotní služby. Nabízíme kreativní práci v multidisciplinárním týmu tvořeném podobně smýšlejícími pracovníky různých profesí - psychology, terapeuty, sociálními pracovníky, zdravotními sestrami, speciálními pedagogy.

Oceníme, pokud vám není proti mysli týmová spolupráce napříč různými obory a chuť se dále rozvíjet. Skvělé bude, pokud máte chuť a odvahu bořit mýty kolem psychiatrie a destigmatizovat tento obor. Případné další vzdělání a výcviky jsou vítány - rodinná terapie, psychoterapeutické výcviky apod.

Dobré finanční ohodnocení, možnost spolupráce na DPP nebo na zkrácený úvazek, práce v nově zrekonstruovaných prostorech v centru Prahy.


Informace o pozici

Společnost
Dům tří přání
Adresa
Korunovační 103/6, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psychiatr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.


Dům tří přání, Miroslava Flemrová
602 662 099
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.