Nezisková organizace Dům tří přání, z.ú vypisuje výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky.

Chcete věnovat svůj čas a energii vysoce smysluplné práci?

Chcete mít možnost ovlivňovat chod a směřování organizace s dosahem služeb po celé Praze?

Chcete se podílet na reformě péče o duševní zdraví dětí?

Přemýšlíte, jak uplatnit své manažerské zkušenosti z byznysu nebo korporátu v neziskovém sektoru?

Pak je tato příležitost to pravé pro vás.

Hledáme člověka, který má:

- VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru (případně SŠ a praxe)

- manažerské dovednosti a ekonomické myšlení

- ztotožnění s vizí a posláním organizace

- zkušenost s vedením alespoň středně velkého týmu minimálně po dobu 2 let

- strategické a koncepční myšlení

- čistý trestní rejstřík

- odolnost vůči stresu

- výhodou (nikoli podmínkou) je zkušenost se sociálními nebo zdravotními službami a/nebo se sociálně právní ochranou dětí či neziskovým sektorem

Náplň práce:

- zajištění stability a dalšího rozvoje organizace

- ekonomické a personální řízení organizace

- aktualizace a následné naplňování strategického plánu

- nastavování a upevňování procesů uvnitř organizace

- podpora a motivace PR a FR týmu

- reprezentace organizace navenek

- aktivní účast na jednáních se státní správou

Nabízíme:

- plný pracovní úvazek, nástup od 1. 12. 2022 (případně dle dohody)

- mzda odpovídající pozici v neziskovém sektoru

- pružná pracovní doba

- 5 týdnů dovolené, sick days

- působení v zavedené a respektované organizaci

- stabilní a zkušený pracovní tým

- přátelská atmosféra v nově zařízených prostorách

- káva na pracovišti

- podpora dalšího rozvoje a vzdělávání, manažerská supervize

-možnost uplatit a rozvíjet vlastní zkušenosti a nápady

Kontakt

  • Simona Marešová - personalistka

V případě zájmu o danou pozici zašlete do 16.10. 2022 strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím Jobs.

Výběr bude probíhat několikastupňovým výběrovým řízením. Druhé kolo pro vybrané uchazeče proběhne v týdnu od 24.10. v odpoledních hodinách.

Organizace písemně odpovídá jen těm uchazečům, které zve do dalšího kola.

Poskytnutím svých osobních údajů adresovaných organizaci Dům tří přání, z.ú. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání.

Společnost
Dům tří přání
Adresa
Vltavská 3101/24, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Children-friendly office, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Dům tří přání, Simona Marešová