Základním cílem společnosti SALUBRA je poskytovat nejen kvalitní léčebnou a preventivní lékařskou péči, ale především svým klientům zpříjemnit a usnadnit kontakt se zdravotnictvím. Hledáme posilu do týmu

Lékař - Vnitřní lékařství

Co vám můžeme nabídnout

  • práci na plný nebo částečný úvazek
  • flexibilitu při stanovení ordinačních hodin
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní benefity (stravenky, nadstandardní lékařské služby, očkování zdarma...)
  • podpora odborného a celoživotního vzdělávání
  • nástup ihned dle dohody
  • klidné pracovní prostředí a příjemný kolektiv
  • práce pouze od pondělí do pátku

Co vás čeká

  • Samostatná práce v zavedeném ambulantním provozu v Poliklinice Lípa
  • Velmi milý a přátelský pracovní kolektiv
  • Příjemné pracovní prostředí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Specializovanou způsobilost v oboru se znalostí vyšetřování ultrazvukem
  • Očekáváme zájem o obor a další vzdělání, komunikativní a příjemné vystupování

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Anglický jazyk

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
SALUBRA s.r.o.
Adresa
Seydlerova 2451/8, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Všeobecný lékař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.