Do našeho týmu v agentuře Contexto hledáme novou posilu!

Umíš si zorganizovat čas a určit priority? Jsi týmový hráč? Komunikaci s klienty zvládáš levou zadní? Je tvá odpověď na všechny otázky ANO? Pak jsi tady správně!

Online Account Manager

Co ti nabízíme?

 • Super partu kolegů, se kterou tě to bude bavit (jsme gendrově, věkově a zájmově vyvážená skupina. V kanceláři nám většinou hraje Dance rádio, ale rádi dáme prostor tvému výběru)
 • Flexibilní pracovní dobu (jsme hodně FREE, tedy pokud máš hotové své povinnosti a všechno šlape, můžeš si pracovní den hodně uzpůsobit podle sebe)
 • Homeoffice a Worldoffice (pokud je potřeba, není problém pracovat z domova nebo z pláže. Podmínkou je dobrá wifi a zodpovědný přístup)
 • Profesní rozvoj a růst (náš obor se neustále vyvíjí a my tě rádi podpoříme na cestě za nejnovějšími informacemi, které budeš moci využít ve své práci)
 • Zajímavé finanční ohodnocení

Co bys měl/a umět?

 • Samostatně vést digitální projekty (zkušenost v oboru alespoň 3 roky ti dává plusové body)
 • Mít znalost marketingových nástrojů (a také to, jak a kdy je správně používat)
 • Zajistit kompletní servis svěřeným klientům (od administrativy projektu až po natáčení televizního spotu). Tvá pracovní náplň bude opravdu různorodá, připrav se na ne příliš oblíbenou administrativu, ale také na zajímavé projekty a profesní výzvy.
 • Chuť splnit klientovi všechna jeho přání (samozřejmě v rámci mezí a pracovních povinností… nemusíš mu venčit psy, ale rozeslat newsletter ano)
 • Reporting. To je ta méně zábavná část, ale nesmírně důležitá. Budeš zpracovávat reporty pro klienty a dávat návrhy na případná vylepšení, aby byly splněny všechny klientovy sny
 • Táhnout s námi za jeden provaz. V rámci své pozice budeš spolupracovat s řadou kolegů a externích dodavatelů. Jsme tým, který se má rád a navzájem se podporuje. Je to klišé, ale je to tak. A po tobě budeme chtít to samé.
 • Tvá pozice je jedna z nejdůležitějších, protože zajišťuješ spojení mezi klientem a agenturou. Takže jsou nezbytné komunikační schopnosti na velmi vysoké úrovni, orientace v oboru, schopnost organizace času, zodpovědnost a asertivita.

Jestli tě naše nabídka zaujala, nebo se chceš dozvědět více, neváhej nás kontaktovat.

Těšíme se na tebe!

Více informací o naší společnosti najdeš na stránkách: www.contexto.cz


Informace o pozici

Společnost
Contexto Consulting s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 841/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Contexto Consulting s.r.o., Kristina Matiášová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.