Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Rozjeď kariéru v administrativě! Vhodné pro všechny! #5iZzQ

Pracovní náplň:

Jsi čerstvým absolventem SŠ a poohlížíš se po pracovní příležitosti v oblasti logistiky? Baví Tě práce na PC, jsi komunikativní a občasná komunikace v AJ ti není cizí (emailem či telefonicky)? Pokud ano, hledáme právě Tebe! Nástup je možný ihned a přímo do kmenového stavu společnosti.

Náplň práce:
- administrativa (příprava a vystavování přepravních dokumentů, zpracování objednávek)
- práce s interním systémem a skladovým programem
- komunikace se zákazníky a přepravci

Místo výkonu práce: Pardubice

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení až 31 000 Kč
- po zkušební době bonus ze základní mzdy do výše 15%
- náborový příspěvek 10 000 Kč
- docházkový bonus 700 Kč
- pravidelné odměny za trvání pracovního poměru (3, 5 či 10 let)
- kompletní zaškolení – pozice je vhodná pro absolventy
- týden dovolené navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- Multisport karta
- volné víkendy
- jazykové kurzy AJ
- zvýhodněný mobilní tarif
- fajn kolektiv
- pravidelné teambuildingové aktivity

Požadujeme:

- znalost práce na PC (MS Office)
- komunikativní znalost AJ
- ochotu pracovat ve dvousměnném režimu (ranní 6:00 – 14:00, odpolední 6:00 – 22:00)

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Pardubice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Logistik, Recepční, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Tereza Urbanová
+420 775 587 019
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.