Práce mají až nad hlavu, a tak do našeho menšího týmu hledáme nového kolegu na pozici Bid Managera. Pokud Vás láká dynamické prostředí, kde se máte stále co učit a smysl pro humor Vám nechybí, tak se určitě ozvěte. Budeme se těšit.

Pracovní náplň

  • Znalost legislativy a Zákona o zadávání veřejných zakázek
  • Praxe v oblasti veřejných zakázek na straně dodavatele
  • Orientace v IT produktech
  • Znalost AJ
  • Znalost nástrojů pro zadávání veřejných zakázek (např. NEN)
  • Zájem o oblast informačních technologií výhodou
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Office (zejména Word)
  • Kompletní správa agendy obchodních nabídek
  • Příprava obchodních nabídek velkého rozsahu
  • Koordinace postupu při přípravě nabídek
  • Komunikace se zadavateli, subdodavateli a projektovým týmem
  • Příprava harmonogramu nabídky, rozdělení činností a odpovědností
  • Kompletace nabídek, schvalovací workflow, zodpovědnost za správnost a včasnost
  • Zajišťování běžné smluvní agendy ve spolupráci s právníkem námitková řízení (zadavatel, ÚOHS)

Požadujeme

  • Příprava nabídek do veřejných zakázek
  • Samostatně či pod vedením stávajícího Bid Managera (vedoucího týmu)
  • Příprava komerčních nabídek
  • Koordinace a aktivní spolupráce a dohled nad všemi aspekty přípravy nabídky
  • Monitoring příležitostí
  • Práce s interními systémy, správa databází potřebných pro nabídková řízení
  • Úzká spolupráce s vedením společnosti, s obchodníky a projektovým týmem, komunikace napříč všemi odděleními
  • Správa databází a informací potřebných pro zakázková řízení
  • Podpora obchodního týmu (zpracování obchodních materiálů, podkladů, objednávek aj.)

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilním týmu
  • Smlouvu na HPP/IČO s atraktivním ohodnocením
  • Příležitost ke kariérnímu růstu
  • Dostupné kanceláře na Praze 5 - v blízkosti metro B-Anděl a tramvaje
  • Hybridní pracovní režim (možnost práce z domova)
  • Opravdu širokou škálu benefitů: ✔5 týdnů dovolené, ✔sick days, ✔Multisport karta, ✔jazykové kurzy, ✔masáže na pracovišti, ✔občerstvení na pracovišti (doplňované ledničky s jídlem i nápoji - kávu máme dobrou), ✔vzdělávací akce s možností certifikací (školení, workshopy) a další

Společnost
KOMIX s.r.o.
Adresa
Drtinova 467/2a, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.