Společnost EKOL spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Jsme strojírenská konstrukční a výrobní firma zaměřující se na návrhy, výrobu a dodávky parních a spalovacích turbín, kotlů a energetických celků.
Po vstupu strategického partnera ShaanGu v roce 2015 jsme rozšířili své oblasti dodávek vedle států Evropy a severní Afriky také na trhy Asie.

Výpočtář spalovacích turbín

Pro zajištění našich projektů a další rozvoj společnosti hledáme nové kolegy do týmu vývoje a výzkumu. Hledáme člověka s technickým vzděláním a orientací v problematice výpočtů spalovacích turbín.

Náplň práce

- Činnosti v oblasti vývojových a realizačních analytických výpočtů spalovacích turbín - zadávání numerických úloh,

- Vyhodnocení výsledků pevnostních a termodynamických výpočtů a porovnání s empirickými daty

- Specializace na výpočtový návrh a optimalizace spalovací komory s ohledem na možné úpravy paliva (spolu-spalování vodíku)

- Participace na inovačních vývojových úkolech dle potřeb skupiny

Očekáváme

- Odborné technické VŠ/SŠ vzdělání a znalost termodynamiky spalování – statika, kinematika, disociace a tvorba emisí

- Základní znalost výpočtů tepelných cyklů

- Základní znalosti z oboru výpočtu, konstrukce, výroby a provozu spalovacích turbín, znalost typu „heavy-duty“ PBS GT750-6 výhodou

- Základní znalost CAE (ANSYS / CNREC)

- Základní znalost CAD (AutoCAD, Inventor / SolidWorks výhodou)

- Znalost funkce MS Office, VBA, PDM

- Základní jazyková znalost technické angličtiny

Nabízíme

- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

- Jazykové kurzy AJ zdarma

- Pružná pracovní doba

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek na penzijní a životní pojištění až 2 500 Kč/měsíc

- Příspěvek na stravování

V případě, že Vás pozice zaujala nám neváhejte zaslat Váš strukturovaný životopis.

Budeme se těšit na osobní setkání :)

Společnost
EKOL, spol. s r.o.
Adresa
Křenová 211/65, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Strojírenství, Technika a vývoj, Správce aplikačního SW, Technik HW, Databázový specialista, Support IS, Pracovník výzkumu a vývoje, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EKOL, spol. s r.o., Simona Novotná
602 424 131
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.