Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP) hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici PR specialista.
AIFP sdružuje 34 společností, které dokáží vyvinout a uvést na trh účinné a bezpečné léky. AIFP je členem Evropské federace farmaceutických společností a asociací (EFPIA), intenzivně spolupracuje s Mezinárodní federací farmaceutického průmyslu a asociací (IFPMA) a Americkou asociací inovativních farmaceutických firem (PhRMA).

Cílem Asociace je zejména podporovat zvyšování dostupnosti moderních terapií pro české pacienty při současném zachování udržitelnosti českého zdravotního systému. Mezi aktuální projekty asociace patří např. Terapie budoucnosti, která si klade za cíl vzdělávání odborné i laické veřejnosti v oblasti nových léčebných možností. Asociace se zabývá také evropskou problematikou v souvislosti s ochranou práv duševního vlastnictví, klinickým hodnocením, evropskou farmaceutickou legislativou apod. Dlouhodobým projektem AIFP je také studie Inovace pro život, jež mapuje zdravotní a sociální přínosy inovativních léčiv v ČR v konkrétních terapeutických oblastech.

Náplň práce:
· spolupráce na vytváření a realizaci komunikační strategie AIFP,
· samostatné vedení dílčích projektů,
· podpora pracovních skupin asociace,
· spolupráce na přípravě interní komunikace,
· příprava a korektura rozmanitých textů (tiskové zprávy, rozhovory, články, výroční zprávy, …),
· podpora medializace témat asociace,
· aktivní účast na vybraných akcích AIFP.

Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání,
relevantní zkušenost v PR a komunikaci (alespoň 3 roky, oblast zdravotnictví výhodou, nikoliv podmínkou),
cit pro jazyk,
samostatnost, pečlivost a důslednost,
organizační a komunikační dovednosti,
pokročilou znalost anglického jazyka (slovem i písmem),
všeobecný marketingový a mediální přehled.

Nabízíme:
různorodou a kreativní práci v oblasti zdravotnictví a farmacie,
vliv na budování projektů asociace,
odpovídající finanční ohodnocení,
práci na poloviční úvazek,
přátelskou atmosféru menší organizace (mladý a energický tým 10-15 lidí),
příležitost ke vzdělávání a další firemní benefity (Sodexo stravenky a volný čas, penzijní pojištění),
možnost částečné práce z domova (1-2 dny týdně), po dohodě s nadřízeným
firemní akce a teambuildingy,
nástup možný ihned,
kancelář u metra Florenc.
Pokud vás tato pozice zaujala, prosím, zašlete nám své CV a motivační dopis.

Společnost
Asociace inovativního farmaceutického průmyslu
Adresa
Pobřežní 620/3, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost studijního volna
Zařazeno: Média, reklama a PR, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Asociace inovativního farmaceutického průmyslu, Tereza Wiederová