Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Solution Architekt - až 4 dny v týdnu home office

Solution Architekt/-ka - integrace aplikací

Pro našeho klienta, prestižní finanční instituci, hledáme kandidáty na pozici Solution Architekt/-ka, ideálně se zaměřením na návrhy řešení nových aplikací a informačních systémů dle požadavků businessu a jejich integraci do stávajících systémů společnosti:

Náplň práce

Expertní podpora při návrhu řešení při vývoji SW a aplikační integraci
Integrace systémů v organizaci v souladu s IT strategií a s obecnými technologickými trendy
Odhad pracnosti za všechny zúčastněné role na straně ICT a hrubé odhady časování projektu
Vypracovávání zadávací projektové dokumentace
Komunikace napříč odděleními

Očekáváme

Ideálně VŠ vzdělání se zaměřením na informační technologie
Praxi z vývojových projektů na pozici Solution Architect / IT Architect / Senior Analytik
Zkušenosti s integrací aplikací a návrhem architektury IS do stávajících systémů společnosti
Znalost UML a CASE nástrojů (např. Enterprise Architect)
Výhodou zkušenosti z velké společnosti
Znalost AJ slovem i písmem
Aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, odpovědnost a analytické myšlení
Dobré komunikační schopnosti, umění logické argumentace a přesvědčování, schopnost komunikovat jak s IT útvary, tak i s business útvary

Nabízíme

Zázemí silné finanční instituce
Perspektivu osobního a profesního rozvoje
Práci na rozsáhlých prestižních projektech
Přátelský tým :-)
Technologická i jazyková školení
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, multisport karta, stravenky, sick days..)
Možnost být až 4 dny v týdnu na Home office

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 100 000 – 130 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT ředitel/manažer, Vedoucí vývoje/Team Leader, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.