Firma Rittal, nadnárodní koncern a světový leader působící v oblasti rozváděčové techniky a IT infrastruktury hledá pro svou českou dceřinou společnost ve Zdibech novou posilu na pozici:

Produktový/á manažer/ka – rozvod proudu

Co Vás čeká:

  • Správa portfolia svěřené produktové skupiny na českém trhu
  • Řízení životního cyklu výrobků (uvádění výrobků na trh, stahování výrobků z trhu)
  • Řízení cenové politiky svěřené produktové skupiny
  • Tvorba obchodně - technické dokumentace
  • Technická podpora a školení obchodního týmu
  • Technická podpora a prezentace zákazníkům
  • Spolupráce s PM týmem mateřské organizace
  • Příprava zákaznických řešení a technický dohled nad realizací zakázek
  • Spolupráce s marketingem – příprava technických podkladů pro potřeby prodeje, aktivní účast na veletrzích apod.
  • Spolupráce na aktivitách oddělení Business Development

A teď něco o Vás:

  • Máte SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro či strojírenství
  • Máte Vyhlášku č. 50/1978, §6
  • Orientujete se v oboru výroby rozváděčů a máte zkušenosti z této oblasti
  • Máte praxi v oboru nejméně 2 roky – výhoda, ne podmínka
  • Máte řidičský průkaz sk. B, jste ochoten/ochotna cestovat v rámci ČR
  • Máte uživatelskou znalost MS Office - Excel, Word, PowerPoint, Outlook
  • Máte smysl pro systematický způsob práce, smysl pro detail a technický cit
  • Dokážete se nadchnout pro věc, rád/a prohlubujete dál své znalosti
  • Jste spolehlivý/á, proaktivní, pracujete zodpovědně, pečlivě, samostatně i v týmu
  • Jste časově flexibilní, dokážete efektivně organizovat svůj čas
  • Máte pozitivní proklientský přístup
  • Máte dobrou znalost AJ slovem i písmem (NJ výhodou)

My nabízíme:

  • Atraktivní zaměstnání v mezinárodní společnosti s dominantním postavením nejen na českém trhu
  • Odpovědnou a zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti
  • Prostor pro seberealizaci, další možnosti odborného růstu
  • Příjemné a vstřícné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Propracovaný systém firemních benefitů s možností MultiSport a Benefit Plus karty
  • Stravenky ve výši 180,-Kč
  • Jazykové kurzy angličtiny a němčiny organizované firmou přímo v prostorách společnosti nebo online
  • Systém dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost práce z domova

Společnost
Rittal Czech, s.r.o.
Adresa
Ke Zdibsku 182, Zdiby
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Product Manager, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Rittal Czech, s.r.o., Irena Bilavčíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.