Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism hledá talentované a odhodlané osobnosti jako nové posily pro svůj tým.

Trade manažer/-ka pro zahraniční zastoupení CzechTourism

Pro zahraniční zastoupení agentury CzechTourism v Německu se sídlem v Berlíně hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Trade Manager. Práce na této pozici v přátelském prostředí malého týmu (4 osoby) nabízí možnost práce jak organizačně-strategické, tak kreativní práce, a to s aktivním využitím 3 jazyků (čeština, němčina, angličtina). Trade manager je v našem týmu spojka mezi českým a německým trhem, se strukturovanou agendou pro vlastní seberealizaci.

Co vás čeká

  • aktivní účast na všech marketingových aktivitách zahraničního zastoupení v Německu;
  • kreativní spolupráce na tvorbě marketingových kampaní;
  • spolupráce při organizaci eventů a veletrhů pro B2C (veřejnost) i B2B (média a odborníky cestovního ruchu);
  • komunikace s CA a CK a novináři & příprava press, fam a influencer tripů a jejich doprovod
  • zajištění administrativního chodu kanceláře: zpracování měsíčního vyúčtování, měsíční kontrola čerpání rozpočtu, vedení pokladny, příprava smluv a objednávek podle daných vzorů, zadávání dokumentů do interních systémů (ELIT, Spisová služba, IRAP...), zpracování podkladů pro veřejné zakázky;
  • reporting a evaluace marketingové činnosti: tvorba a aktualizace databází trade a médií; monitoring médií, metriky;
  • zajištění informačního servisu o ČR jako turistické destinaci pro veřejnost

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalost německého jazyka slovem i písmem minimálně na úrovni B2; český jazyk na úrovni rodilého mluvčího,
  • minimálně uzavřené středoškolské vzdělání,
  • vstřícné a příjemné vystupování; komunikační talent,
  • velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost a pečlivost;
  • odolnost vůči stresu, flexibilita;
  • zkušenosti s používáním běžných kancelářských aplikací;
  • chuť učit se nové věci;
  • obecná znalost ČR a jejich turistických atraktivit

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenost v oblasti cestovního ruchu
  • řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

  • malý tým s přátelskou atmosférou sídlící na Velvyslanectví ČR v centru Berlína;
  • pružnou pracovní dobu;
  • 5 týdnů dovolené + sick days;
  • možnost práce v home office;
  • možnost zajímavých pracovních cest v rámci SRN a ČR
  • účast na B2C a B2B akcích v Berlíně i v jiných městech SRN
  • setkávání s odborníky cestovního ruchu
  • možnost dalšího vzdělávání

Termín nástupu: leden 2023

Místo výkonu práce: Německo, Berlín

Smlouva na dobu určitou do 31. 7.2024 s možností prodloužení – zástup za mateřskou dovolenou.

Společnost
CzechTourism
Adresa
Wilhelmstr. 44, Berlin, 10117, Německo
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 2 000 – 2 500 EUR / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Státní a veřejná správa, Brand manager, Marketingový ředitel/manažer, Specialista PR, Product Manager, Specialista marketingu, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel