Firma NGN CZ s.r.o. podniká dlouhodobě v oboru telekomunikací a IT. Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na profesionalitu, spolehlivost, lidský přístup a „selský rozum“.

Back office specialist

Náplň práce:

· Práce s účetním systémem ABRA Gen

· Evidence smluv a fakturace, zpracování přijatých faktur

· Objednávky zboží, skladové hospodářství, evidence majetku

· Administrativní a asistenční práce související s chodem společnosti

· Asistenční práce pro vedení společnosti

· Obchodně administrativní práce pro obchodní tým

· Spolupráce s externí účetní společností

· Komunikace se zákazníky

Požadavky na uchazeče:

· Min. SŠ vzdělání, ekonom. směr výhodou

· Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

· Příjemné vystupování, komunikativní dovednosti, proaktivní přístup k zadaným úkolům a definovaným cílům společnosti

· Spolehlivost, samostatnost, kreativita, časová flexibilita, loajalita a smysl pro práci v týmu

· Praktická zkušenost práce na PC a v programech MS Office na dobré úrovni (Word, Excel, Outlook, PowerPoint…), znalost základů účetnictví/účetních pojmů výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou

· Znalost českého jazyka podmínkou

· Praxe na obdobné pozici je výhodou

Nabízíme:

· Zajímavou, velmi různorodou práci v příjemném kolektivu

· Možnost dalšího osobnostního rozvoje

· Příjemné kanceláře na stanici metra C Budějovická – budova Tetris

· Odpovídající mzdové podmínky vč. osobního ohodnocení

· Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění 1000,- Kč/měsíc, 4 sick days/ rok, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování v hodnotě 55,-Kč/odpracovaný den, vlastní notebook, mobilní telefon i pro soukromé bezplatné použití

· Nástup preferujeme ihned

Pro účast ve výběru na pracovní pozici požadujeme osobní/profesní životopis v ČJ, při účasti v užším výběru osobní pohovor v sídle zaměstnavatele.

Po skončení výběrového řízení budou životopisy nepřijatých uchazečů vymazány v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 2016/679 ze dne 27.4.2016.

Společnost
NGN CZ s.r.o.
Adresa
Budějovická 1550/15a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Fakturant/fakturantka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NGN CZ s.r.o., Nikola Langrová
603 558 886