Tenisový klub s dlouholetou tradicí, který je součástí nově otevřeného life-style resortu, v jedinečném prostředí!

Hledáme do týmu pohodového manažera, který by se staral o rozvoj sportovní stránky našeho resortu, budoval členskou základnu a byl parťákem pro naše stávající členy klubu.

Pokud jste pracovitý, odpovědný a zajímá vás sport a zdravý životní styl, tak jste to právě Vy, koho hledáme.

První dojem z projektu můžete získat na www.vistaresort.cz

Náplň práce:

  • budování koncepce tenisu klubového charakteru
  • řízení a rozvoj tenisové akademie
  • tenisová klinika pro seniory
  • rozvoj fitness programů pro jednotlivce i skupiny
  • komunikace se zájemci o lekce a osobní prohlídky resortu
  • péče o zájemce a stávající klientelu resortu
  • organizace sportovních eventů
  • vyhledávání obchodních příležitostí
  • úzká spolupráce s oddělením marketingu
  • zodpovědnost za celkový rozvoj svěřené oblasti

Požadované vzdělání a pracovní zkušenosti:

  • ideálně tenista, absolvent oboru Management tělesné výchovy a sportu
  • pracovní zkušenosti z obdobné pozice
  • trenérská kvalifikace
  • sportovní všestranost
  • podnikavost a kreativita
  • vynikající komunikativní a organizační schopnosti
  • odpovědný přístup k práci a chuť se neustále učit a zdokonalovat.

Nabízíme:

  • být součástí vznikajícího unikátního projektu
  • práci v moderním sportovně-společenském areálu v přírodním prostředí
  • motivační finanční ohodnocení, fixní a pohyblivá složka
  • Sleva na nákup voucherů a na všechny ostatní služby resortu
  • parkování zdarma.

Dočetli jste se až sem? Vynikající! To je skvělý předpoklad toho, že se na tuto práci hodíte. Teď už Vám zbývá jenom poslat CV a my se budeme těšit na kávu s Vámi 😊

Společnost
LALASA, spol. s r.o.
Adresa
Nad Hliníkem 1202/2, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Služby, Event Specialist, Key Account Manager, Business Development Manager, Trenér/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.