Zemědělská společnost ZEV Šaratice, a.s., člen skupiny LUKROM s.r.o., přijme pracovníka na pozici

Vedoucí rostlinné výroby / Agronom

Společnost využívá synergického efektu přímé spolupráce v poradenství při pěstování odrůd se společnostmi Saaten-Union a Rapool, které mají sídlo společností v areálu ZEV.

Hlavní náplň práce:

  • Organizace a řízení rostlinné výroby podniku
  • Management nákupu a prodeje
  • Obchodní styk s dodavateli a odběrateli

Požadujeme:

  • Odborná znalost agrotechniky pěstování základních kulturních druhů
  • VŠ vzdělání nebo SŠ
  • Znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint)
  • Schopnost aktivně samostatně pracovat
  • Organizační a řídící schopnosti

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy
  • Odborný růst v dynamicky se rozvíjející firmě
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Nadstandartní platové podmínky
  • Služební vůz i k soukromému využití

Písemnou nabídku se životopisem, kontaktními údaji a fotografií zašlete případně na níže uvedenou adresu.

Zaručujeme diskrétnost při nakládání s osobními údaji.

ZEV Šaratice, a.s.

Chaloupky 354, 683 52 Šaratice

tel.: 602 789 449

Společnost
SAATEN - UNION CZ s.r.o.
Adresa
Šaratice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zemědělství, lesnictví a ekologie, Agronom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel