Zdravotní sestra (m/ž)

Kliniky sítě MEDIAN patří k nejlepším rehabilitačním klinikám v Německu s vynikající kompetencí jak v samotné činnosti tak i jejího zastoupení. Při hodnocení kvality v rámci Pojišťovny pro důchodové zabezpečení v r. 2020 byla odborná oddělení Medianu zastoupena 99krát v absolutní špičce; 15krát získala 100 ze 100 možných bodů kvality. K tomu se přidávají nespočetná ocenění jak v žebříčku rehabilitačních klinik, tak regionální ocenění. 122 klinik a zařízení, 19 200 lůžek a ošetřoven, stejně tak cca. 15 000 zaměstnanců ve 13 spolkových zemích vytváří z Medianu jednoho z největších provozovatelů rehabilitačních zařízení v Německu.

MEDIAN Klinik Bad Gottleuba je renomovaná rehabilitační klinika s 545 lůžky. Disponuje pěti odbornými odděleními v oblasti: ortopedie/traumatologie a osteologie, psychosomatika, klinika zaměřená na rodiny, děti a mladistvé, klinika cévních a srdečních onemocnění, gastroenterologie a poruchy metabolismu. Péče o pacienty probíhá v uzavřených skupinách a podle speciálně navržených terapeutických plánů. Při naší práci upřednostňujeme behaviorální terapii, přičemž uplatňujeme terapii hrou, systémové a intenzivní psychologické postupy.

Aktuálně hledáme pracovníky v oboru:

Všeobecná / Dětská / Praktická sestra (m/ž) na plný či částečný úvazek

Vaše náplň práce:
• aktivní spolupráce na utváření rehabilitačního procesu dětí a mládeže
• provádění péče o pacienty, jako např. krevní odběry, připrava či podávání léků, podávání injekcí
• mezioborová spolupráce s lékařským personálem, terapeuty, pečovateli a managmentem

Váš profil:
• ukončené vzdělání v oboru Všeobecná sestra / Dětská sestra / Praktická sestra (m/ž)
• praktické zkušenosti v oblasti výchovy a péče o děti výhodu, nikoli však podmínkou
• přijemné a přátelské vystupování
• úroveň německého jazyka B2
• uznané vzdělání v Německu jako Všeobecná zdravotní/Dětská/Praktická sestra (možnost podpory při procesu uznávání německými úřady)

Nabízíme Vám výhody vedoucího na trhu:
• práce na dobu neurčitou
• až 34 dní dovolené v roce
• přátelskou, společenskou a rodinnou atmosféru v rámci celého týmu
• spolupráce s českými kolegy
• kompetentní a specializované zaškolení zkušenými pracovníky
• férové ohodnocení dle místního tarifu
• flexibilní pracovní doba dohodou, na přání možnost práce na částečný úvazek
• plánování služeb s ohledem na individuální potřeby
• podpora v rámci dalšího sebevzdělávání, doplňujících kvalifikací jak v rámci kliniky, tak i mimo ní; přičemž získáte 5 dní volna navíc

Median Klinik Bad Gottleuba je tradiční rehabilitační klinika disponující 35 památkově chránenými secesními budovami, nacházejícími se v Saském Švýcarsku, pouhých 6km od hraničního přechodu Petrovice a dojezdová vzdálenost do Ústí nad Labem je 20 km (po D8 cca.25 min).

Společnost
MEDIAN Unternehmensgruppe B.V. & Co. KG
Adresa
Königstraße 39, 01816 Bad Gottleuba, Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.