Sdružení CZ.NIC, z. s. p. o. působí jako správce národní domény .cz již od roku 1999. Jsme dynamická a inovativní společnost a nabízíme zajímavou a různorodou práci v oblasti moderních technologií, zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení a příjemné pracovní prostředí.

Aktuálně hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici:

Grafik / Grafička pro CZ.NIC (kancelář Praha / home office)

Jsme přední česká IT firma se 140 zaměstnanci a kancelářemi v několika městech ČR. Do pražského oddělení marketingu nyní hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Grafik / Grafička na DPČ (20 hodin týdně). Sháníš práci v perspektivním oboru a chceš se podílet na rozvoji úspěšných projektů jako mojeiD, Turris, Datovka, Jak na Internet a mnoha dalších? Dej nám o sobě vědět, rádi se s tebou potkáme.

Jaká bude náplň tvé práce?

  • Zajištění veškerých grafických prací pro široké portfolio projektů a služeb firmy.
  • Návrhy layoutů firemních a produktových webů a webové grafiky.
  • Tvorba firemních a produktových tiskovin od datasheetů a letáků až po výroční zprávy.
  • Kompletní zajištění tiskovin od návrhu až k přípravě dat pro tisk.
  • Postprodukce produktových fotografií.
  • Návrhy vizuálních identit pro konference, firemní produkty či evropské grantové projekty.

Co od tebe očekáváme?

  • Ovládáš Photoshop, Illustrator a Indesign (a aspoň trochu i Sketch a InVision).
  • Umíš navrhnout web (od wireframu po pixel-perfect grafický design)
  • Snadno zvládneš i banner, potisk trička, leták či obálku knížky.
  • Znáš základní principy DTP, orientuješ se v polygrafii.
  • Baví tě IT a zajímáš se o marketing.
  • Dokážeš spolupracovat v týmu.

Co je pro práci u nás výhodou, ale rozhodně ne podmínkou?

  • Umíš ilustrovat.
  • Máš zkušenost s focením produktů.

Co za to nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou práci ve firmě, která je jedním z pilířů internetu v ČR.
  • Přátelské prostředí s velice neformální atmosférou – tykáme si, jsme dog-friendly, na dress-code si nepotrpíme a občas spolu zajdeme po práci na pivo.
  • Možnost práce z domova.
  • Pro práci v kanceláři poměrně nabušený iMac (pro práci z domova budeš ale potřebovat svůj stroj).
  • Nadšený kolektiv lidí, kteří upřímně věří v to, co dělají.
  • Flexibilní a vstřícný přístup k potřebám zaměstnanců.
  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Řadu firemních benefitů jako školení, příspěvek na stravování apod.
  • Práci v centru Prahy (poblíž nám. Jiřího z Poděbrad).
  • Komfortní pracoviště s klimatizací, stolním fotbálkem, Nintendo Switch a bike-friendly parkovištěm.

Vhodné i pro absolventy obzvlášť uměleckých oborů.

Pokud jsi přesvědčen/a, že jsi tím pravým člověkem pro nás a my tou pravou firmou pro tebe, pošli nám CV včetně motivačního dopisu, své portfolio a my se ti ozveme. Portfolio je nutnost.

Společnost
CZ.NIC, z.s.p.o.
Adresa
Milešovská 1136/5, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Práce převážně z domova, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

CZ.NIC, z.s.p.o., Tomasz Hatlapa