BONA, o.p.s.

Prádelnu provozujeme již 10 rokem. Zkušenost s prací s osobami se zdravotním znevýhodněním. Zkušený tým pradlen.

Asistent provozního prádelny-Práce pro osoby s invaliditou

Co vás čeká

Aktivní spolupráce s Provozní vedoucí- její částečná zástupnost

Třídění prádla, obsluha mandlu a klasických praček a sušiček

Vedení týmu 2-3 pradlen.

Vedení základních ekonomických dat na počítači

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Nutná samostatnost, spolehlivost.

Schopnost vést tým kolegů a také se aktivně na práci podílet

Schopnost učit se nové věci

Základní orientace v účetnictví

Empatie

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost z obdobného provozu výhodou, nikoliv podmínkou.

Znalost práce na PC a s účetnictvím výhodou( není podmínkou).

Flexibilita

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí velké organizace

Profesní růst

Příjemný kolektiv

Částečnou flexibilní pracovní dobu

Úvazek 0.5( do budoucna možné navýšení).

Adresa
Křižíkova 35/46, Praha – Karlín
Bulovka 1462/10, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 10 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.